Zwevegem-Deerlijk B – Avanti Heren

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
ZwevegemDeerlijk HSE B91221365Verlies
Avanti Brugge2620312097Winst

Sporthal

Deerlijk Gaverhal
Vercruysse de Solartstraat 21-33, 8540 Deerlijk, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
14 sep 2019 18:30 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

Onze tweede verplaatsing op rij met in gedachten de moeilijke winst op hun terrein verleden jaar tijdens onze bekercampagne.

Avanti nam een vlotte start onder leiding van de beresterke Dries onder de borden. Zelfs een time-out bij de thuisploeg leverde geen resultaat op voor hen. Ook Niels en Wim begonnen vlot te scoren wat resulteerde in een stand van 6-23 na het eerste quarter, mede dankzij enkele rake driepunters van Sam.

Het tweede quarter bewezen ‘onze Knights’, o.l.v. Beast dat wij ook nog kunnen verdedigen ondanks onze aanvallende overmacht op het veld. Zwevegem verloor hierdoor soms hun koelbloedigheid wat resulteerde in enkele technische fouten voor hen. Uiteindelijk bouwden wij vlot een voorsprong uit van 22 punten aan de rust. Ruststand 24-46.

Na de rust gingen wij verder op ons elan door en ‘onze Christophe’ werd zowat onze aanvallende scoringsmachine. Het enige minpunt die we kunnen vermelden is dat we ondanks ons goede spel, veel balverliezen opstapelden. Ook onze ‘tijdelijke’ interim coach Johan gunde iedereen de nodige spelminuten en zo bereikten wij het 3e quarter met 42-77 voorsprong.

Het 4e quarter was van spelen en laten spelen en als kers op de taart vierden wij het heroptreden van ‘onze oude krijger Jens’ met zowaar een aanvallende rebound en een bonusvrijworp in de laatste minuut van de westrijd. Eindstand 65-97.

Op naar de volgende wedstrijd. Komende zaterdag op het veld van Sijsele om 20h30. Een steengoede ploeg met jeugdig talent. Dus wees erbij want het belooft alvast een spektakelstuk te worden. Rood is de dresscode. Let’s go Avanti.
(BVB)
20190914 ZwevegemDeerlijk – Avanti 65-97

ZwevegemDeerlijk HSE B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele13351050.0030.03560.0162260
5Thomas Ingelbrecht4022100.0000000141020
6Maarten Van Iseghem512540.0010.01250.0113320
7Jens Rappé2011100.0010.0010.0100000
8Sam Allemeersch1912633.355100.0020.0260141
9Kristof Vandenkerckhove633475.0000000161000
11Niels De Boysere211333.3010.0000212220
12Jeroen Baele934666.7010.011100.0051130
15Ruben De Bock00020.0010.0020.0010010
16Emanuel Verhaeghe2111100.0000010.0010000
17Dries Rotsaert18071163.600044100.0353123
18Wim Dobbelaere1725771.41812.541040.0479220
 Totaal9715335856.962128.6132846.416432212244