Middelkerke – Avanti Brugge (+5)

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Mibac Middelkerke HSE A2117112877Verlies
Avanti Brugge1716212680Winst

Sporthal

Kortrijk De Lange Munte
Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
10 mei 2019 21:00 Beker West-Vlaanderen 2018-2019

Samenvatting

“Bloed, zweet en tranen – maar we staan toch maar mooi weer in de finale”

Mei 2017 : finale beker verloren tegen Sijsele Two ; Mei 2018 : halve finale beker verloren tegen Sijsele Two ; Mei 2019 : voor de derde keer kampioen en opnieuw halve finale beker tegen de eersteprovincialer BBC Mibac. Doel vandaag was : opnieuw een finaleticket tegen Sijsele Two.

Starting 5 : Kristof – Niels – Lexie – Maarten – Jeroen :
Met een bonus van 5 punten beginnen we slecht aan de wedstrijd : dom balverlies na 4 sec. – twee slechte passes na elkaar en Niels, die ons na 1.15 min. toch 2-7 voor brengt. Opnieuw Niels met 4-9, maar stilaan komt Mibac in de wedstrijd doordat wij te slordig acteren en niet ons normale niveau halen. Jeroen komt ook al snel in foutenlast en halverwege het eerste quarter komt Mibac op gelijke hoogte : 11-11 : ook het signaal voor onze coach om aan de vervangingen te beginnen. Inside kan Mibac te gemakkelijk scoren, Maarten brengt ons met een vrijworp terug tot 14-12 en Jens + Lexie brengen ons terug voor tot 14-16. Opnieuw balverlies aan de middellijn – een fout erbovenop, vrijworpen voor Mibac – gevolgd door een bom en het staat : 19-16.  Met nog 1.03 min.krijgen zij opnieuw twee vrijworpen, missen ze allebei en met nog 1.7 sec. scoort Lexie met één vrijworp en brengt de stand van het eerste quarter op : 21-17.

Het tweede quarter houdt Jens ons met vier vrijworpen in de wedstrijd : 23-21, heeft Jeroen inmiddels zijn 3-de fout (gevolg dat wij op de guard weinig wisselmogelijkheden hebben) en zijn het vervolgens Manu & Daan, die ons nog altijd in de match houden (28-24 na 5.12 min.). Mibac pakt echter opnieuw uit met een bom, ook Maarten zet er één tegen (onze eerste tot dan toe) en ook nog eens twee vrijworpen en het staat terug : 31-29. In een fase van driepunters : nog ééntje van Mibac : 36-29 – Jens, die twee van zijn drie vrijworpen omzet : 36-31 – Lexie met twee vrijworpen : 36-33 en Mibac, die voor de rust ook nog eens twee vrijworpen laat optekenen : gevolg : ruststand : 38-33.  Conclusie : te weinig driepuntshots bij ons, te veel balverliezen en vaak te veel geforceerde shots – herpakken dus na de rust !

Na de rust “beast Thomas”, die zich in de kijker speelde : 38-35 , 1 op twee vrijworpen : 38-36 , Lexie met een bom “on the buzzer” : 41-39, maar Mibac was daar opnieuw met een bom : 44-39 en dankzij Lexie – Niels en twee keer Thomas kwamen we terug voor : 44-47. Wanneer ook Maarten, Jens en opnieuw Maarten (met een bom) bleven scoren, konden wij het laatste quarter ingaan met de stand : 49-54 – uitermate spannend.

Het laatste quarter brachten Jeroen (met een mooie move) – Kristof (tip-inn) ons naar 49-58, maakten zij opnieuw een bom : 52-58 en vroegen zij onmiddellijk hierop een time-out. In een bloedstollende eindfase, dat voornamelijk werd getypeerd door fouten en scores dankzij vrijworpen, was het Mibac die af en toe nog eens kon terugkomen tot 1-2-3-4-5-6 punten, maar uiteindelijk haalden wij het nipt met de eindstand : 77-80. 

Proficiat Knights : na eerder twee eersteprovincialers uit de beker te hebben gewipt (Koekelare – Zwevegem Deerlijk B), nu ook nog een derde eersteprovincialer en ons finaleticket op zak.

Zaterdagavond 11/05/2019 om 21.00 uur in de Lange Munte – Kortrijk : Finale Beker van West-Vlaanderen : derby : Sijsele Two (1-ste provinciale – versterkt met drie spelers Top Division Men 1) tegen Avanti Knights (kampioen 2-de provinciale) : een kleine “realistische” vooruitblik : wij zijn de “underdog” , maar we zullen ons als echte Knights verweren !
Laat ons er een mooi – aangenaam en sportief kijkstuk van maken : reclame voor het provinciaal basketbal in West-Vlaanderen ! S.V.

Mibac Middelkerke HSE A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
7724160010001500000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Thomas Ingelbrecht1033560.01425.01250.0111420
6Maarten Van Iseghem1111616.72366.73475.0012110
7Jens Rappé2013837.51250.0111573.3370113
8Daan Chielens12010.00001250.0040200
9Kristof Vandenkerckhove231333.3020.0000360000
10Alexander Albrecht2025955.62540.04580.0125030
11Niels De Boysere613742.9010.0000151111
12Jeroen Baele341425.00001250.0032160
16Emanuel Verhaeghe231333.3010.0000210000
 Totaal7520184639.161833.3213070.011301110144