Vagant Kortrijk A – Avanti Heren

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Crelan Kortrijk A1024151866Verlies
Avanti Brugge1720231776Winst

Sporthal

Kortrijk De Lange Munte
Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
2 nov 2019 20:30 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“Met de drie punten weg uit zaal 4 van de Lange Munte”

Wie vorig seizoen Avanti volgde, kan zich ongetwijfeld nog herinneren dat de Kortrijkse basketbalbodem ons niet echt goed gezind was. Dit seizoen zijn we degelijk versterkt en was het uiteraard de bedoeling om in deze “Halloween-week” alle geesten op Kortrijkse bodem te verdrijven en de drie punten mee naar huis te nemen tegen de ploeg van Jean-Luc (3-de in de stand).

Starting 5 : Sam – Niels V. – Wim – Dries – Niels D.
Waren het de zenuwen of de ringen, één ding was zeker : aan beide zijden werd er in het begin van de wedstrijd ongelooflijk zwak afgewerkt. Desondanks was het Kortrijk dat na 1.30 min. de eerste punten aantekende en was het bij ons Wim (pas na 2.55 min.)die gelijk stelde : 2-2.  De wedstrijd kwam traag en moeilijk op gang tegen een tegenstander- die ook nog eens in zone zijn intenties duidelijk maakte. Pas nadat Wim met twee bommen uitpakte (5-8 met nog 5.08 min.), begon de wedstrijd op gang te komen.Omdat wij wat te laks waren in defense (ook onze rebounds konden beter) bleef Kortrijk met hun intensiteit in defense aanklampen en met scores van Niels V.-Wim & een bom van Jeroen, mochten we het 1-ste quarter eindigen met 10-17.

Het 2-de quarter was het Kortrijk dat de eerste punten aantekende, waren het bij ons Kristof – Sam (bom) en Jeroen, die voor de eerste keer voor een klein kloofje zorgden (14-25). JL had duidelijk zijn joker (nr.11) wat opgespaard en vanaf het moment dat deze op het terrein kwam, zagen we een ongelooflijke remonte van Kortrijk. Van 14-25 ging het naar 23-25, Kortrijk kreeg twee TF na elkaar, met vrijworpen van Sam en Wim liepen we opnieuw uit naar 23-28, maar Kortrijk bleef intens meedoen en naderde terug tot 27-28. Ook in de laatste fase voor de rust bleef het spannend en met scores van Niels V. – Sam en Jens konden we gaan rusten met de stand : 34-37.

Na de rust zou het er dus op aankomen om bij ons de intensiteit in defense wat te verhogen (wat de meegereisde Avanti-supporters ook duidelijk begrepen hadden : “defense – defense”). Wim – Niels D. – Niels V.zorgden na 2 minuten voor 36-43 – het signaal voor de thuiscoach om een time-out te nemen, waarop Sam (bom) & Niels V ons halverwege dit quarter opnieuw deden uitlopen naar 44-54. Er werd op dat moment aan een moordend tempo gespeeld – aan beide kanten en het was Avanti dat dankzij Niels V. & Wim ons het laatste quarter deden ingaan met 49-60.

Het laatste quarter controleerden we verder en beetje per beetje liepen we (ondanks de foutenlast) verder uit, dankzij scores van Niels V.- Wim (bom) en stond het plots 55-73. Met nog 3.15 min. te spelen kwam Kortrijk nog eventjes terug tot 60-73, maar de wedstrijd kabbelde naar zijn einde en met vrijworpen van Niels V. & Wim konden we zaal 4 van de Lange Munte met de drie punten verlaten : 67-77.

We kunnen niet echt spreken van een schitterende wedstrijd, maar wel van een “intense” wedstrijd en als je weet dat er in totaal 50 fouten (waarbij elk team zijn deel toebedeeld kreeg) werden genoteerd, ………

Volgende week – zondag 10/11/2019 – 11.00 uur : thuiswedstrijd tegen Wytewa Roeselare – Sport Vlaanderen ! S.V.

Crelan Kortrijk A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
66250000000009170000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele264101283.3030.06966.7225150
4Sam Goes00000000000000000
5Thomas Ingelbrecht00000000000000000
7Jens Rappé310000003475.0020000
8Sam Allemeersch1353650.02540.01250.0174210
9Kristof Vandenkerckhove3211100.0010.01250.0011010
10Alexander Albrecht02000020.0000010100
11Niels De Boysere201333.3020.0000041010
12Jeroen Baele511250.011100.0000010141
16Emanuel Verhaeghe00000000000000000
17Dries Rotsaert03040.0000000272124
18Wim Dobbelaere2555862.53933.36875.0565011
 Totaal7723213658.362326.1172568.01031186156