Izegem B – Avanti Brugge

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Izegem HSE B211413755Verlies
Avanti Brugge1822112172Winst

Sporthal

Izegem Sporthal Kachtem
Hogestraat 3-21, 8870 Izegem, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
16 mrt 201918:452e Provinciale Heren A2018-2019

Samenvatting

“Laatste missie van ons drieluik op verplaatsing tot een goed einde gebracht”

Na een vlotte overwinning vorige week in Zwevezele, was onze volgende opdracht : winnen in Izegem B om zo die felbegeerde leidersplaats te behouden in een uitermate spannende competitie met Gistel Oostende & K Basketteam Kortrijk, die ons beiden op de voet blijven achtervolgen.

Starting 5 : Lexie – Jeroen – Kristof – Maarten – Thomas
Onmiddellijk zien we dat Izegem klein start om hun snelheid uit te spelen, na een 0 op 2 zij uitpakken met een bom en het bij ons Maarten is die met een korf + bom ons 3-5 voor brengt. Net als in Melco Ieper worden we geconfronteerd met een tegenstander, die alle middelen zal gebruiken om de gedoodverfde titelkandidaat een hak te zetten. In dit 1-ste quarter zien we ook dat Izegem gokt op hun 3-puntshots, dit bij ons niet zo goed lukt en zij ondanks nog wat weerwerk van Lexie – Jeroen stelselmatig uitlopen tot 18-10. Het moment om onze “good old Jens” van de bank te halen. Met scores van Jens & Jeroen slagen we erin om terug te komen tot 21-18.

Het 2-de quarter brengt Jeroen ons na 50 sec.terug tot 23-23, maar Izegem met zijn jeugdig enthousiasme blijft in ons spoor en met scores van Jens – Ruben (bom) – Lexie wordt het opnieuw gelijk : 30-30 (nog 4.35 min.). Jens (bom) – Jeroen – Maxim (met een heel belangrijke bom) doen ons rusten met de stand : 35-40.

Na de rust beginnen we net als vorige week sterk in defense en gesteund door onze supporters, zorgen Maxim – Maarten voor 38-43, maar laten we in de cruciale minuten belangrijke vrijworpen liggen in een wedstrijd, waar iedereen het over eens was dat deze vrijworpen wel eens doorslaggevend zouden kunnen zijn voor het eindresultaat. Jeroen – Thomas – Maarten zorgen ervoor dat we een klein kloofje behouden (43-49), maar na enkele discutabele fases slaagt Izegem er opnieuw in om terug te komen tot 48-51.

Het laatste quarter beloofde dus uitermate spannend te worden. Izegem komt terug (51-51), Lexie – Jeroen maken er 51-56 van, maar we blijven forceren met onze 3-puntshots, die niet echt vallen. Nog 4.13 min. en Daan maakt er 53-57 van en wat we vanaf dat moment te zien krijgen, is een slot van een wedstrijd, die enkel hoofdzakelijk nog door een technische & diverse andere fouten vanaf de vrijworplijn in een definitieve plooi wordt gelegd. Dankzij vrijworpen van Jens – Jeroen – Maxim wonnen we ook deze lastige klip op verplaatsing en dit met een einduitslag, die misschien een vertekend beeld van de wedstrijd weergeeft – maar ook in basketbal telt enkel het eindresultaat : 55-72, zodus ….

Opnieuw een welgemeend dank-je-wel aan het trouwe rode Avanti-legioen – voor de spelers was dit eigenlijk opnieuw een thuiswedstrijd.
Volgende week géén wedstrijd – op zondag 31/03/2019 om 11.00 uur : thuis tegen Kortrijk Sport ! S.V.

Izegem HSE B

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
55231100800900000000

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher00000000000000000
5Thomas Ingelbrecht231250.0010.0010.0041330
6Maarten Van Iseghem822540.01520.01333.3111020
7Jens Rappé1723560.01714.388100.0170400
8Daan Chielens13010.0010.01250.0121120
9Kristof Vandenkerckhove03020.0000020.05100011
10Alexander Albrecht1012366.71616.73475.0274010
12Jeroen Baele24491275.0040.066100.0153120
14Maxim Bille7011100.01425.022100.0020300
15Ruben De Bock31010.01250.0000010000
16Emanuel Verhaeghe00010.0000000110300
 Totaal7219183354.553016.7212875.012401015111