Sijsele Two – Avanti Brugge (+5)

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Basket Sijsele B1819222786Winst
Avanti Brugge1520161465Verlies

Sporthal

Kortrijk De Lange Munte
Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
11 mei 2019 21:00 Beker West-Vlaanderen 2018-2019

Samenvatting

“Drie quarters meegespeeld, het vierde was er te veel aan”

Starting 5 : Jeroen – Maarten – Kristof – Lexie – Niels
Sijsele maakte met hun starting five (waaronder Verborgt – De Coessemaeker – Palinckx : allen met nationale ervaring) onmiddellijk hun bedoelingen duidelijk. Hun reus Palinckx drukte van bij aanvang al zijn stempel op het spel en scoorde drie keer naéén voor Sijsele, wij daarentegen konden enkel tegenscoren via Kristof (6-7). Met intense duels in de lucht, Sijsele dat wat nonchalant begon te worden en dankzij scores van Lexie & Jens liepen we terug uit tot 8-11 (nog 3.17 min.). Sijsele scoorde hierop via vrijworpen (3 op 6), ook bij ons mocht Thomas vanaf de vrijworplijn scoren (13-13), en legden Maarten (inside) en De Coessemaeker (bom) de stand : 18-15 vast – na het eerste quarter.

In een wedstrijd, waarin veelvuldig werd gescoord vanaf de vrijworplijn – begon ook het tweede quarter met een fase vanaf de vrijworplijn : Sijsele 0 op 2, maar in rebound zetten ze dit recht (20-15), ook Niels mag voor ons naar de vw.lijn : 20-17. Vanaf dat moment beginnen we aan een fase met bommen : eerst Sijsele, dan wij (Jens & Maxim) : 23-23. Dankzij scores van Jeroen – Niels en Jens blijft het een nek-aan-nek race : 29-29. Hierop terug een kort momentje “vrijworpen gooien”, waarop vervolgens Manu & Ruben de stand 34-32 op het bord brengen. We vallen in herhaling, maar helaas was het opnieuw van dat : Lexie en Ruben legden met “vrijworpen” de ruststand : 37-35 vast: nog niks verloren.

Ook het 3-de quarter kan het publiek genieten van een uitermate spannende wedstrijd. Nadat Sijsele als eerste scoorde, waren het bij ons Niels – Maarten – Jeroen, die na 5 min.spelen voor de stand : 47-44 zorgden. Vanaf dat moment voelden we dat we de wedstrijd wat uit handen aan het geven waren en kwam de “nationale ervaring van Sijsele” naar boven. Met de stand : 59-51 mochten we het laatste quarter ingaan : alles was nog mogelijk, maar fysisch begon het uiteraard ook allemaal wat door te wegen.

En wat iedereen een beetje zag aankomen, gebeurde dan ook. Maxim gaf ons nog wat hoop met een bom (64-54), maar vanaf dat moment zagen we eigenlijk enkel nog een wedstrijd, die praktisch hoofdzakelijk nog beslecht werd vanaf – jawel “de vrijworplijn”. Kristof – Daan – Jeroen probeerden nog wel maar tegen dit Sijsele konden wij géén vuist meer maken, ondanks de tomeloze inzet, die alle spelers van ons in deze finale hebben getoond. Aan weerszijden werd er nog wat tijd gemaakt voor applausvervangingen en met de eindscore : 86-65 wensen wij onze tegenstander Sijsele proficiat te wensen met het behalen van de “provinciale Westvlaamse beker”.

Aan het trouwe rode Avanti-legioen : dankjewel voor jullie onvoorwaardelijke steun in dit finaleweekend ! S.V.

Basket Sijsele B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
862018007002900000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Frederik De Jaegher00000000000000000
5Thomas Ingelbrecht2500000022100.0000100
6Maarten Van Iseghem633650.0030.0000022010
7Jens Rappé1022540.02450.0020.0130201
8Daan Chielens321250.000011100.0200000
9Kristof Vandenkerckhove6333100.0040.0000083015
10Alexander Albrecht321520.0010.01250.0123110
11Niels De Boysere8533100.0010.022100.0051100
12Jeroen Baele11341330.8010.03475.0032230
14Maxim Bille61020.02366.7000011000
15Ruben De Bock30000010.03475.0020000
16Emanuel Verhaeghe221250.0010.0000010200
 Totaal6028184143.941921.1121770.642712966