Poperinge C (+10) – Avanti Brugge

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Poperinge HSE C191310749Verlies
Avanti Brugge40222727116Winst

Sporthal

Poperinge Stedelijke Sporthal
Ouderdomseweg 21, 8970 Poperinge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
2 sep 201815:00Beker West-Vlaanderen2018-2019

Samenvatting

“Collectiviteit, inzet en bij momenten een geweldig tempo tegen een 4-de provincialer”

Een verre verplaatsing naar Poperinge Three (met 10-punten bonus) voor de laatste poulewedstrijd in de Beker van West-Vlaanderen : ideaal om nog eens “alles te geven”. Nieuwe spelersuitrustingen, nieuwe spelershemden, D’Orde – die zich aan het voorbereiden is op het nieuwe seizoen : het bestuur en de sponsors doen er echt alles aan om er opnieuw op alle vlakken een mooi seizoen van te maken.

Starting 5 : Niels – Kristof – Maxim – Maarten- Lexie

Na 4 sec. was het al prijs en zorgde Maarten voor onze eerste punten. We zagen direct een schitterende inzet van onze Knights en een hoge intensiteit in defense. Maxim (bom) – Maarten en terug Maxim en na 2 min. waren de 10-punten al weggewerkt (10-11). Na 2.30 min. kon ook Poperinge zijn eerste korf scoren (12-11), maar wij zaten in een goeie flow en Kristof – Niels – Maarten en Lexie (bom) deden ons uitlopen naar 14-20. Vanaf dat moment ging alles pijlsnel : Lexie (bom) – Maarten – Manu – Fredje – Lexie (bom) – Thomas I.(bom) en Maxim (bom) en het stond 19-40 tegen een tegenstander, die nog moeilijk tot scoren kwam.

Hetzelfde tempo – intensiteit en nog eens 40 punten scoren in het 2-de quarter zou moeilijk worden. Maar iedereen kreeg terug voldoende spelgelegenheid en zelfs nog zonder Jens – Daan (examens) – Jeroen (gekwetst) deden we ons uiterste best. Thomas I.- Manu -Fredje – Maarten – Niels – Kristof deden ons rusten met 32-62.

Na de rust zorgden Maarten – Maxim – Kristof- Lexie (nog een bommetje) na 5 min. al voor de stand 36-75. Poperinge speelde ondanks het klasseverschil hun “eigen spel” en wij konden naar hartenlust fast-breaks lopen, steals nemen en onze grote jongens inside proberen aan te spelen. Maarten – Fredje – Niels en Manu + Thomas V., die elkaar inside goed vonden – deden ons het laatste quarter ingaan met 42-89.

Het laatste quarter zorgden Fredje – Manu en Niels voor 49-98 en de 42-jarige Manu mocht op zijn verjaardag het 100-ste punt scoren. Vanaf dat moment probeerden sommigen het “spektakel” wat te verzorgen (wat niet altijd lukte), maar desondanks duwden Thomas V.-Maarten -Lexie-Kristof en Thomas I. verpletterend door tot 49-116.

 De poulewedstrijden zitten erop – volgende week start de competitie echt – op zaterdag verplaatsing naar Eernegem.Laat ons voor de eerste competitiewedstrijd de zaal in Eernegem al “rood” kleuren – Let’s Go Knights.
S.V.

Poperinge HSE C

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
49141600100400000000

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher111500000100000000
14Maxim Bille143300200200000000
6Maarten Van Iseghem262900200200000000
13Thomas Vandaele62300000000000000
9Kristof Vandenkerckhove83400000000000000
10Alexander Albrecht171100500000000000
11Niels De Boysere83300000200000000
5Thomas Ingelbrecht92300100000000000
16Emanuel Verhaeghe171700000300000000
 Totaal11618380010001000000000