Oostkamp B – Avanti Brugge

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Oostkamp HSE B1312161758Verlies
Avanti Brugge2715141672Winst

Sporthal

Oostkamp De Valkaart
Albrecht Rodenbachstraat 42, 8020 Oostkamp, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
22 sep 2018 18:00 2e Provinciale Heren A 2018-2019

Samenvatting

“3 op 3, maar echt overtuigen konden wij maar voor de rust”

Zonder Daan & Fredje, maar met een trouw Avanti-legioen – dat voor de korte verplaatsing naar Oostkamp Two – massaal was afgezakt naar De Valkaart (supporters, jullie zijn top !). Drie op drie halen was de opdracht tegen een jong Oostkamp Two – versterkt met de “good old Serge Carton”.

Al scoren na 4 sec. : dat was voor Maarten ; na 38 sec.maakte Serge Carton een verkeerde beweging en voor hem was de wedstrijd al afgelopen. Oostkamp Two bleef maar missen, wij hadden alles onder controle in defense en ook in offense waren we veel sterker. Kristof – Jeroen & Maarten brachten een droge 0-12 op het bord en zij konden slechts na 5 min.hun eerste punten scoren (2-12) Zelfs tegen zone was het opnieuw Jeroen bij ons, die voor de duidelijke afscheiding zorgde (6-17). Lexie – Jeroen & Maxim zorgden onder hun drieën vervolgens voor de 13-27.
In het 2-de quarter zagen we opnieuw een beresterke Jeroen, die er in zijn eentje voor zorgde dat we 13-35 verder uitliepen. In defense geraakte Oostkamp Two er niet door, we hielden het midden goed gesloten en hun eerste punten (vrijworpen dan nog) maakten ze na 3.35 min. (15-35). Plots werd onze defense terug wat minder, zij scoorden twee keer naéén (19-35) maar omdat ze ook hun vrijworpen slecht afwerkten en Maarten in zijn ééntje bleef scoren, bereikten we de rust met 25-42.

Na de rust was het echter onze beurt voor een mindere afwerking in offense, in 2.20 min. maakten wij 1 vrijworp (Maxim), Oostkamp Two scoorde wel en plots stond het – ondanks nog twee vrijworpen van Maarten : 34-45. Het signaal voor de Avanti-supporters om “Let’s Go Avanti” te schreeuwen. Met een bom brachten Maarten & Niels (met vrijworpen) er 37-50 van. Oostkamp bleef fouten maken en Jeroen & Maarten scoorden 4 op 4 vrijworpen , Maarten scoorde opnieuw maar intussentijd kwam Oostkamp beetje per beetje terug tot 41-56 – wedstrijd nog niet gedaan.
Ondanks het feit dat we de hele wedstrijd al een bonus-marge konden bijéénhouden, was het voor iedereen duidelijk dat we dit laatste quarter niet meer echt konden domineren en Oostkamp beetje per beetje hun neus aan het venster stak. Bij ons waren het in 4.30 min. enkel Thomas V.& Maarten, die konden scoren en Oostkamp was toen al teruggekomen tot 50-60. De laatste 5 min.kabbelde de wedstrijd verder en kon Oostkamp praktisch nog enkel tegenscoren met vrijworpen en bij ons waren het Thomas I. – Jeroen en Maarten die uiteindelijk de wedstrijd beslisten : 58-72.

Volgend weekend géén wedstrijd – volgende thuiswedstrijd zondag 07 oktober om 11.00 uur tegen RHK Oostende – ook één van de ploegen, die vooraan wordt getipt.
S.V.- D’Orde

Oostkamp HSE B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
58251600600800000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
53Thomas Ingelbrecht33010.01333.3000062230
6Maarten Van Iseghem343111291.71520.091369.2011320
7Jens Rappé00000010.0000000000
9Kristof Vandenkerckhove231333.3010.0000593210
10Alexander Albrecht61010.01333.33475.0001200
11Niels De Boysere24030.0020.02450.0527310
12Jeroen Baele2146875.011100.066100.0032540
13Thomas Vandaele11020.00001250.0060110
14Maxim Bille3111100.0050.01250.0011420
16Emanuel Verhaeghe02020.0000000011010
 Totaal7222193357.642119.0223171.010291822150