Middelkerke C – Avanti

Resultaten

TeamEindscoreUitslag
Mibac Middelkerke HSE C56Verlies
Avanti Brugge Heren 4e Prov. 2016-17134Winst

Sporthal

Middelkerke Sporthal De Branding
Populierenlaan 20, 8430 Middelkerke, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
3 dec 2016 20:30 4e Provinciale Heren A 2016-2017

Samenvatting

Middelkerke C – Avanti A : 56-134

De tegenstander kon maar matig imponeren tijdens de opwarming. Ze leken weinig geconcentreerd en speelden nogal nonchalant.
Tijdens de wedstrijd zelf bleek hetzelfde scenario, en Avanti liep sterk uit, zodat er een plateau beloofd werd indien men een tweede boek zou moeten beginnen.
Vooral de driepuntenreeks van Jean-Luc deden Middelkerke pijn.
Jammer genoeg begon Avanti in het vierde quarter het spel van Middelkerke te copiëren waardoor er nog nauwelijks gescoord werd, terwijl Middelkerke daarvan profiteerde om de minieme score totdantoe op te krikken tot een behoorlijker niveau.
Geen tweede boek dus, maar dit was enkel en alleen aan onszelf te wijten.

Mibac Middelkerke HSE C

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
560000000000000000

Avanti Brugge Heren 4e Prov. 2016-17

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Steven Vandenkerckhove80000000000000000
6Michel De Baets120000000000000000
7Jens Rappé220000000000000000
9Kristof Vandenkerckhove100000000000000000
10Alexander Albrecht170000000000000000
11Bjorn Vanronsele40000000000000000
12Jochen Delvincquière20000000000000000
13Wouter Verhulst40000000000000000
15Stijn Verhulst110000000000000000
16Emanuel Verhaeghe200000000000000000
17Jean Luc Staelens240000000000000000
 Totaal1340000000000000000