Meetjesland A – Avanti HSE

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Basket Meetjesland HSE A111352554Verlies
Avanti Brugge2120151167Winst

Sporthal

Eeklo sporthal
Burg. Lionel Pussemierstraat 157, 9900 Eeklo, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
12 aug 201817:00Oefenwedstrijden2018-2019

Samenvatting

“Eerste (oefen)wedstrijd van het nieuwe seizoen”

Na de eerste trainingen een oefenwedstrijd op zondagnamiddag in Eeklo tegen de 1-ste provincialer Basket Meetjesland A (Oost-Vlaanderen). Zonder Maarten en Jens (revaliderend en zich intens aan het klaarstomen voor het nieuwe seizoen), zou het voor het “new look” Avanti Brugge ongetwijfeld een wedstrijd worden, die in het teken zou staan van het inpassen van onze drie nieuwe spelers – Thomas Vandaele, Thomas Ingelbrecht en Jeroen Baele.
De eerste twee quarters zagen we dat onze coach tempo in de wedstrijd wilde houden en bij momenten zagen we “collectief” reeds enkele mooie acties, ondanks dat vele spelers elkaar nog wat moeten zoeken.
Ook na de rust hielden we controle over de wedstrijd, maar vanaf het 4-de quarter begonnen enkele slordigheden (slechte passing, balverliezen, slechte afwerking) zich op te stapelen en dreigde Meetjesland nog eventjes, maar daarvoor was het te laat en wonnen we uiteindelijk toch verdiend deze eerste oefenwedstrijd tegen een verdienstelijke tegenstander, die de avond voordien ook al een wedstrijd had gespeeld.

Quarterstanden : 11-21 / 24-41 / 29-56 / 54-67
(S.V.)

Basket Meetjesland HSE A

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
541217003001100000000

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher43200000000000000
6Thomas Vandaele123600000000000000
8Daan Chielens20100000000000000
9Kristof Vandenkerckhove43200000000000000
10Alexander Albrecht81100200000000000
11Niels De Boysere84200000400000000
5Maxim Bille80400000000000000
12Jeroen Baele61300000000000000
14Thomas Ingelbrecht62100100100000000
16Emanuel Verhaeghe91400000100000000
 Totaal67182600300600000000