Kortrijk Spurs C – Avanti Heren

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Kortrijk Spurs516161451Verlies
Avanti Brugge1821151165Winst

Sporthal

Kortrijk De Lange Munte
Bad Godesberglaan 22, 8500 Kortrijk, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
15 dec 2019 15:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

Harde wedstrijd met een overtuigende winnaar – Avanti heeft heenronde foutloos afgewerkt.

Starters: Sam, Niels, Jeroen, Dries en Wim.
De match begon al zoekend, en geen van beide ploegen kwam tot scoren.  Het duurde bijna 2 minuten eer Wim de eerste score op het bord zette met twee omgezette vrijworpen. Spurs reageerde met een driepunter (3-2) maar dit was dan ook de enige keer dat ze voor kwamen. Avanti kwam nadien goed op dreef met scoren, waar Spurs vooral op dreef was met fouten maken, wat hen na 5 minuten al naar een Time-out deed grijpen (5-14). Geen van beide ploegen heeft tijdens die TO offensief iets nuttigs geleerd, want aan beide kanten viel er geen score meer. Defensief daarentegen was Avanti één blok en zo stonden er voor de Spurs na 10 minuten een schamele 5 puntjes op het bord: 5-18.

Iedereen weet natuurlijk dat dit niet kon blijven duren, en de Spurs konden onder meer via driepunters de kloof ietsje dichten (13-22). Wim bleef vechten onder het bord, Dries bleef rustig blocks zetten én vrijworpen omzetten, terwijl ook Niels zijn snelle reflexen demonstreerde.  Een driepunter van Lexie en een shotje van Wim legden de ruststand vast: 21-39.

Wim en Niels startten sterk, maar Avanti kreeg als snel achtereen fouten aangesmeerd (Sam twee fouten kort na elkaar), maar Dries zette halfweg Avanti op een maximale voorsprong van 22 punten (25-47). Met enkele driepunters en omgezette vrijworpen kon Spurs weer wat dichter komen, maar Avanti bleef de controle houden: 37-54.

Het vierde quarter had Avanti al snel meer fouten dan punten; enkel Sam kon scoren, terwijl Spurs met een driepunter en enkele shots opeens snel dichterbij kwam.  In de 5e minuut dus een Time-out voor coach Werner bij 45-56. Met succes, want de Spurs geraakten eventjes het noorden kwijt als hun coach zijn technische fout kreeg waar hij al lang naar solliciteerde. Sam zet 2 vrijworpen om en Jens scoort ook, zodat de Spurs ook een Time-out aanvragen.  De Spurs zetten alles op de press wat hen wel wat balbezit oplevert maar ze vergeten om daar scorend voordeel uit te halen. Jens gooit in de 7e minuut nog een bom, maar voor de rest wordt er buiten 2 vrijworpen van de tegenpartij niet meer gescoord zodat de laatste minuten geen verschil meer geven in de score: 51-65 eindstand.

Hiermee heeft Avanti de heenronde afgesloten zonder één verliesmatch, en werden de eerste achtervolgers telkens op verplaatsing verslagen. Proficiat gasten.

Leuk detail van de wedstrijd: het ploegje dat Sam coacht (én veel mamas) was speciaal gekomen met een spandoek om Sam aan te moedigen. Dat ze op de vraag om zo veel mogelijk in het rood te zijn maakte dat er verschillende een T-shirt van de Spurs aan hadden, kon ons niet maken: iedereen zat in de Avanti-tribune die weer goed bevolkt was.

Donderdag 19 december om 20u45 sluiten we het jaar af met een match van de kwartfinale van de Beker van Vlaanderen.  Tegenstander is de huidige leider in 2e Nationale Melco Ieper.  Een zeer zware klus dus zonder een gekwetste Niels Vervaele, maar wel met 20 punten voorgift.  En we hebben in her verleden al bewezen dat we die voorsprong lang kunnen houden. Met alle supporters in het rood moeten we zeker proberen hier een mooi resultaat neer te zetten.

JR

Kortrijk Spurs

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
51220000000009200000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Sam Goes00000000000000000
5Thomas Ingelbrecht00000000000000000
7Jens Rappé521250.01333.3010.0140020
8Sam Allemeersch8233100.0060.02540.0143130
9Kristof Vandenkerckhove01020.0000000200010
10Alexander Albrecht6111100.01333.31250.0000330
11Niels De Boysere1015771.4010.0000213110
12Jeroen Baele431333.3010.022100.0301141
15Ruben De Bock00000000000000000
17Dries Rotsaert1324666.7010.05683.31142142
18Wim Dobbelaere19351631.3010.091090.0293320
 Totaal6515204050.021612.5192673.112321210203