Koekelare (+5) – Avanti Beker W-Vl

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Koekelare HSE A1410122157Verlies
Avanti Brugge2422252899Winst

Sporthal

Koekelare Gem Sporthal
Belhuttebaan 40, 8680 Koekelare, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
6 okt 2019 14:45 Beker West-Vlaanderen 2019-2020

Samenvatting

“Na onze stuntzege in Beker van Vlaanderen ,ook in deze van West-Vlaanderen de puntjes op de i gezet”

Aanvankelijk uitgesteld, maar in extremis toch moeten spelen in Koekelare voor de Beker van West-Vlaanderen – met één doel : Koekelare (leider in 2-de prov.) tonen dat wij met onze uitgebreide kern het aankunnen om twee wedstrijden op één weekend te spelen en de volgende ronde halen !

Starting 5 : Dries – Niels V. – Wim- Sam – Niels D.:
Ondanks een voorgift van 5 punten begon Koekelare uitermate zwak aan de wedstrijd : hun shots vielen niet, hun vrijworpen werkten ze slecht af en wij daarentegen bouwden rustig ons spel op en liepen dankzij scores van Dries – Niels V. – Wim (bom) & Niels D. uit naar 5-11. Pas na 4.30 min. kon Koekelare hun eerste “echte” punten tegenscoren, zij bleven missen vanaf de vrijworplijn en wij begonnen hetzelfde te doen vanaf de vrijworplijn. Sam – Dries – Niels V. – Jeroen bouwden de score langzaam aan verder uit (7-20) en ondanks dat onze tegenstander in zone ging, was het Lexie, die met een vrijworp en een bom de stand 14-24 vastlegde.

Koekelare hoopte wellicht dat wij “fysiek” zouden plooien (na onze Beker van Vlaanderen-slag), maar dit Avanti heeft ook nog altijd enkele spelers op de bank, waarop elke ploeg jaloers mag zijn en onze coach zorgde er dan ook voor dat er vlot werd geroteerd. Dries – Jeroen – Sam – Thomas zorgden ervoor dat wij – bij momenten met mooie collectieve acties – ruim de pauze konden bereiken met 24-46 en waarbij het al duidelijk was dat ook dit Koekelare niks zou kunnen beginnen tegen onze Avanti Knights.

Na de rust was het duidelijk dat deze game verder in een ontspannen sfeer zou kunnen afgewerkt worden en waarbij iedereen ruim spelgelegenheid zou krijgen. Onze tegenstander probeerde wel snel te spelen, maar hun afwerking was niet conform. Wij daarentegen overklasten hen op alle vlakken en dankzij scores van Niels V. – Dries – Sam – Kristof – Lexie & Manu konden we het laatste quarter ingaan met de stand : 36-71.

Het laatste quarter konden we de volle zaal nog wat verder laten genieten van dit Avanti die zijn Westvlaamse bekerambities verder glans gaf. Niels V. – Sam – Manu – Sam G.(U18) – Thomas & Jeroen bouwden aan een 40-punten bonus (49-89). Zouden we de century halen ? Wim (twee bommen) – Thomas & Sam deden wel nog een poging maar uiteindelijk waren we dan al meer dan gelukkig met de verdiende eindstand : 57-99.

Coach – spelers – supporters, jullie zorgden opnieuw voor een geslaagd basketweekend : Beker van Vlaanderen & Beker van West-Vlaanderen – een ronde verder en nu terug de focus op de volgende competitiewedstrijd : zondag 13 oktober -13.00 uur : derby tegen Racing Brugge B – in de Valkaart – Oostkamp. S.V.

Bij de publicatie van dit verslag kregen we ook nog de uitslag binnen van een andere wedstrijd voor de Beker van West-Vlaanderen: Koekelare B – Sijsele B.  Gezien de winnaar van dit duel onze volgende tegenstander wordt keken we erg uit naar de uitslag.  Sijsele B won nipt met 78-80.  
De volgende ronde in de Beker van West-Vlaanderen wordt dus Sijsele B (al dan niet met Sijsele A spelers?) tegen Avanti.  JR

Koekelare HSE A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5726000000000000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
6Sam Goes12000000000000000
4Niels Vervaele160000000000000000
5Thomas Ingelbrecht42000000000000000
8Sam Allemeersch140000000000000000
9Kristof Vandenkerckhove44000000000000000
10Alexander Albrecht92000000000000000
11Niels De Boysere22000000000000000
12Jeroen Baele232000000000000000
16Emanuel Verhaeghe62000000000000000
17Dries Rotsaert91000000000000000
18Wim Dobbelaere113000000000000000
 Totaal9920000000000000000