Hasselt BT HSE B – Avanti Brugge (+5)

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
hasselt BT1317102565Verlies
Avanti Brugge2124142483Winst

Sporthal

Kuringen Stedelijke Sportschuur
Grote Baan 126, 3511 Hasselt, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
17 aug 2019 17:00 Beker van Vlaanderen 2019-2020

Samenvatting

“Drie op drie in de Beker van Vlaanderen”

Voor de derde poulewedstrijd in de Beker van Vlaanderen mochten we de verre verplaatsing maken naar Hasselt (2-de landel.) en samen met Avanti nog altijd ongeslagen in hun bekercampagne. Het blijven ideale oefenwedstrijden tegen stevige tegenstanders, maar met onze huidige kern en met het oog op volgend seizoen in 1-ste prov. mogen we onze ambities uiteraard wat hoger stellen.

Starting 5 : Niels V.-Wim – Sam – Kristof – Lexie :
Na 1 min. was het Hasselt, die de score opende (2-5) en voor ons was het Wim – inside en met vrijworpen, die er 2-9 van maakte. We kregen te maken met een snelle – jeugdige tegenstander, die vooral mikte op hun afstandsshots maar daarin niet echt slaagde. Opnieuw Wim – Niels V. met een mooie move & Sam brachten een eerste klein kloofje op het bord (9-19 met nog 1.42 min.). We zagen een periode waarin er vervolgens aan weerszijden vaak werd gemist en was het vervolgens Sam, die de stand 13-21 op het bord bracht na het eerste quarter.

Het 2-de quarter scoorde Hasselt al na 14 sec., zorgde Wim voor onze volgende punten en zagen we dat onze tegenstander plots wel hun shot begon te vinden en terugkwam tot 17-23. Niels V. – Sam en Wim zetten vervolgens een tandje bij in een wedstrijd dat aan een hoog tempo werd afgewerkt (21-30). Met nog 5.44 min.voor de rust het moment om ook Jens erin te brengen en al snel zagen we onze Knights op alle vlakken de wedstrijd domineren. Niels D. – Jens – Sam (bom) & Wim deden ons maximaal uitlopen tot : 25-45, maar net voor de rust konden zij met vrijworpen en een korf (niet wakker in defense bij ons) nog wat milderen tot 30-45.

Na de rust werd er gestart met dezelfde “starting 5” als het begin van de wedstrijd, zorgde Sam voor onze eerste punten en was het Hasselt dat na 3.10 min.kon terugkomen tot tien punten (37-47). In offense zagen we enkele slordige fases, maar éénmaal Niels V. met drie korven op rij zijn stempel begon te drukken op het spel (39-55) zagen we plots een ander Avanti. Door onze schitterende “pressure” in defense (zone) – gesteund door de meegereisde supporters (zelfs in Hasselt waren ze jaloers op het enthousiaste Avanti-publiek), kon Hasselt in een goeie 5 minuten nog slechts één puntje tegenscoren : 40-59.

Het laatste quarter deed iedereen opnieuw meer dan zijn job in defense (de sleutel van de wedstrijd) en waren het Wim – Sam – Niels D., die er na 2.44 min. voor zorgden dat we schitterend uitliepen tot 45-68. Hasselt kwam wel nog eventjes halverwege het laatste quarter terug tot 52-68, maar tegen dit sterk Avanti was niks te beginnen. Jeroen – Jens & Sam behielden een 20-puntenkloof (57-77) en coach Werner liet ook de andere spelers, die nog niet hadden gespeeld opdraven en het waren Manu & Ruben, die de verdiende eindstand vastlegden : 65-83.

Proficiat coach en spelers : jullie deden de meegereisde supporters opnieuw genieten !

Volgende week zondag 25/08/2019 – 11.00 uur : laatste poulewedstrijd Beker van Vlaanderen : opgelet wedstrijd gaat door in Ruddervoorde. S.V.

20190817 Hasselt – Avanti 65-83

hasselt BT

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
651820005001000570000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele13261250.0010.01250.0142340
5Thomas Ingelbrecht00010.0010.0000000000
7Jens Rappé933742.90003560.0120000
8Sam Allemeersch1813650.02825.06785.7045420
9Kristof Vandenkerckhove02000000000000000
10Alexander Albrecht702450.01250.0000000000
11Niels De Boysere824850.0000000131000
12Jeroen Baele4311100.0010.022100.0002220
15Ruben De Bock2011100.0010.0000100000
16Emanuel Verhaeghe21100000000100000
18Wim Dobbelaere20581361.5070.04580.0672320
 Totaal8319295354.732114.3162176.211201212100