Guco Lier HSE B – Avanti Brugge (+5)

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Guco Lier269142069Verlies
Avanti Brugge34 (+5)18141682Winst

Sporthal

Lier Sporthal Sint Gummaruscollege
Kanunnik Davidlaan 4, 2500 Lier, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
10 aug 2019 18:00 Beker van Vlaanderen 2019-2020

Samenvatting

“Wedstrijd met ups en downs, maar de hele match gecontroleerd.”

De eerste verre verplaatsing van het seizoen, en meteen ook een training voor volgende week want dan moeten we naar Hasselt rijden!
Gelukkig was de volledige ploeg present; ideale gelegenheid dus om de ploegfoto en de individuele foto’s van de spelers te nemen. De website is dan ook volledig aangepast!

De wedstrijd start in overdrive voor Avanti, en we lopen dan ook gemakkelijk uit tegen een jong (en minder ervaren) Lier tot 11-32 na amper 6 minuten. Dan beginnen de slordigheden wat in het spel te komen, waardoor de stand na het eerste quarter een beperkte voorsprong laat zien: 26-34.

In het tweede quarter trekt Avanti weer door (vooral door vrijworpen, want we scoren amper 5 fieldgoals), en kan de voorsprong uitbouwen tot een zeer geruststellende 35-52.

Na de rust houdt Avanti het precies al voor bekeken, en beperkt zich tot de controle over de match. Het gelijkspel in dit quarter is dan ook terecht, al hadden we onze voorsprong flink kunnen uitbouwen, ware het niet dat de vele balverliezen (16!) en de vele mislukte driepuntspogingen (amper 2/13) antiproductief werken: 49-66.

Het laatste quarter start opnieuw veelbelovend, en Avanti loopt opnieuw gemakkelijk uit.  De supporters denken al dat er opnieuw een dertiger in de maak is, maar slordig spel en te laks basketten verhindert dit. De eindscore is dan ook ‘maar’ 69-82.  Mission accomplished.

Volgende week is de wedstrijd op en tegen Hasselt, ook nog ongeslagen totnutoe.  En daar zal uit een ander vaatje moeten getapt worden…

Zoals je wellicht weet gaat de bond nu volledig digitaal; dit betekent dat er geen wedstrijdbladen meer zijn, maar dat het ganse wedstrijdblad nu ingevuld moet worden via een app. Dat vraagt dus een grote aanpassing voor de tafelofficials, maar betekent ook dat er na de match geen wedstrijdblad meer is om het matchverloop te zien. Je kan dit later wel opvragen via de app van Basket Vlaanderen: voor de geïnteresseerden hierbij het officiële wedstrijdblad.

20190810 Guco lier – Avanti

Guco Lier

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
6925000000000000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele2537977.81425.01212100.0170241
5Thomas Ingelbrecht01000000000010000
6Maarten Van Iseghem211333.3010.0000100020
8Sam Allemeersch1434944.41333.33475.0142320
9Kristof Vandenkerckhove422540.0000000340120
10Alexander Albrecht41010.0010.044100.0000020
11Niels De Boysere412450.0010.0000021002
12Jeroen Baele22020.00002450.0010010
15Ruben De Bock00010.0000000000000
17Dries Rotsaert1032728.600061060.02111021
18Wim Dobbelaere1254757.1030.04580.0053010
 Totaal7722224845.821315.4313979.583576164