Avanti – LDP Donza HSE C

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2028252295Winst
Donza121211944Verlies

Sporthal

Ruddervoorde Domein Riderfort
Sportstraat 4, 8020 Oostkamp, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
25 aug 2019 11:00 Beker van Vlaanderen 2019-2020

Samenvatting

“Klasseverschil was te groot – 4 op 4 in de poulefase Beker van Vlaanderen”

Voor de laatste poulewedstrijd dienden we uit te wijken naar Ruddervoorde, waar we voor onze laatste poulewedstrijd LDP Donza C (1-ste prov.Oost-Vl.) moesten bekampen. Na al onze eerdere geslaagde wedstrijden met winst tegen landelijke ploegen, nog een laatste klipje op weg naar de volgende ronde in de Beker van Vlaanderen.

Starting 5 : Dries – Niels D. – Niels V.- Wim – Sam
Tegen opnieuw een jeugdige ploeg waren het bij ons Niels D.- Dries – Wim & Niels V. die voor de eerste afscheiding zorgden (8-2). Vanaf dat moment hadden wij problemen met de afwerking in offense, gelukkig ook bij onze tegenstander maar toch slaagde LDP Donza erin om voor de eerste (en enige) keer op voorsprong te komen (8-10). Wim en Niels V vonden echter dat het welletjes was geweest en onder hun beiden konden zij een eerste klein kloofje slaan : 20-12 – na het 1-ste quarter.

Het 2-de quarter begonnen we direct met een goeie defense en waren het Wim (bezig aan een sterke partij) – Lexie – Niels V., die na 2.15 min. al voor de stand 29-17 zorgden. Jeroen – vroeger nog spelend in Oost-Vlaanderen en goed ingevallen – vond dat ook zijn momentje gekomen was en samen met Lexie & Sam zorgden zij ervoor dat het in één ruk 42-19 stond. Wanneer coach Werner onze 16-jarige jeugdspeler Sam Goes ook wat spelgelegenheid gaf (en hij hierbij onmiddellijk zelfs scoorde), was het duidelijk dat onze tegenstander een maatje te klein was voor dit Avanti. Jeroen & Sam zorgden voor een verdiende ruststand : 48-24 – wedstrijd eigenlijk al gespeeld.

Wanneer onze reus “Dries” zich na de rust ook nadrukkelijker in de luchtduels begon te mengen – onze tegenstander in offense niks meer bracht – was het duidelijk dat er van een wedstrijd géén sprake meer zou zijn. Niels D. – Sam & Wim (ook zijn driepuntkanon stond vandaag scherp afgesteld) deden ons het laatste quarter ingaan met de stand : 73-35.

Het laatste quarter kwam het er dus nog op aan om 1. de supporters nog wat te doen genieten en 2. misschien nog de century te halen. Dries – Kristof – Niels V. en Wim zorgden voor de 40-puntenkloof en het waren onze veteranen Manu + Lexie & een beresterke Wim , die de eindstand 95-44 vastlegden.

Proficiat coach en spelers – bedankt ook aan onze trouwe supporters, die zelfs tot in Ruddervoorde talrijk waren afgezakt. Volgend weekend géén wedstrijd – op naar de volgende ronde in de Beker van Vlaanderen : het rode Avanti-legioen zal ook dit seizoen op vele fronten kunnen genieten van dit schitterend “new look” – Avanti Knights ! S.V.
20190825 Avanti-DLP DOnza 95-44

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele1104850.0030.033100.0213521
5Thomas Ingelbrecht02010.0010.0000020010
8Sam Allemeersch1003742.91333.31250.0253310
9Kristof Vandenkerckhove211250.0000000141010
10Alexander Albrecht603560.0010.0000121430
11Niels De Boysere512366.7010.01250.0011030
12Jeroen Baele1144666.711100.0000000020
16Emanuel Verhaeghe4122100.0000000020000
17Dries Rotsaert1306785.70001250.0340232
18Wim Dobbelaere30341428.65955.671258.3373430
6Sam Goes201250.0000000011210
 Totaal9412305752.671936.8132161.912291320203

Donza

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4400000000006160000