Avanti Heren – Zwevegem-Deerlijk B

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge37242517103Winst
ZwevegemDeerlijk HSE B1610211663Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
12 jan 2020 11:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“Opnieuw weinig tegenstand voor onze tweede thuiswedstrijd van 2020”

In een periode waarin de transferkoorts al volop woedt, iedereen al aan het uitrekenen is wanneer we ….zullen spelen, en met de verlieswedstrijd van Koksijde bij onze buren van Racing Brugge Two in gedachten, kregen wij opnieuw een thuiswedstrijd voorgeschoteld tegen Zwevegem-Deerlijk B – een team uit de onderste regionen.

Tevens dank voor de schenker van de wedstrijdbal : notaris Wouter Bossuyt :

Starting 5 : Dries – Sam – Wim – Jeroen – Kristof : 
Dat Kristof al na 6 sec.inside de eerste punten kon scoren was veelzeggend voor de hele wedstrijd. Kristof werd vervolgens gesteund door Jeroen – Wim & Dries en na 4.25 min.stond de stand 19-6 op het bord tegen een tegenstander, die in rebound volledig onder lag tegen onze Knights en ook bij hun afwerking wat te veel mikte op hun afstandsshots. Wanneer vervolgens ook Sam zijn driepuntkanon had afgesteld en Kristof + Jeroen bleven scoren, stond het in één ruk – na het eerste quarter : 37-16.

Het 2-de quarter was er géén beterschap zichtbaar voor onze tegenstander (die zich trouwens fair opstelde en vrank/vrij meespeelde). Dries – Niels D. – Jens & Thomas zorgden voor 51-16 na bij momenten enkele mooie collectieve acties ; Zwevegem-Deerlijk B miste gemakkelijke lay-ups, kon ook hun vrijworpen niet afwerken en wij stoomden door dankzij scores van Lexie – Thomas – Niels D. en Wim en we bereikten gemakkelijk de rust met 61-26.

Na de rust veranderde het spelbeeld niet echt, misschien dat wij soms wat te laks werden in defense en onze tegenstander wat scherper voor de dag kwam, maar niet getreurd ….nadat zij een klein momentje wat opflakkerden (61-31), pakte Dries uit met een dunk en wanneer ook Wim zijn momentje pakte, stond het halverwege dit 3-de quarter al snel 71-37. Sam – Wim – Dries – Kristof zorgden ervoor dat we het laatste quarter konden ingaan met de stand 86-47, ondanks het feit dat wij een 0 op 4 vrijworpen hadden opgetekend.

Het laatste quarter was het opnieuw uitkijken naar de century-score, kenden we in de aanvangsfase van dit quarter wat “kleine slordigheden”, maar niettemin – dankzij scores van Wim – Lexie – Niels D. – Manu & Jens werd de score opgedreven naar 99-54. Ook onze jeugdspeler Xander Huys had toen al zijn minuten gekregen en was het “good old Jens”, die met vrijworpen de century & eindscore : 103-63 optekende.

Volgende week zondag 19/01/2019 – om 11.00 uur : thuiswedstrijd tegen Basket Sijsele Two – benieuwd met welk team ze ons nu zullen bekampen, met hun One die dezelfde dag om 16.00 u ook thuis speelt ? S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Thomas Ingelbrecht3311100.0010.01250.0010120
7Jens Rappé941520.011100.04666.7171130
8Sam Allemeersch1922366.75955.6040.0147210
9Kristof Vandenkerckhove934666.70001250.0433420
10Alexander Albrecht7022100.01333.3000013130
11Niels De Boysere1015862.5010.0000133201
12Jeroen Baele1323560.02450.011100.0043220
16Emanuel Verhaeghe2011100.0000000000100
17Dries Rotsaert14051338.511100.011100.0585023
18Wim Dobbelaere1714850.02450.03475.0678060
14Xander Huys00000010.0000010210
 Totaal10316285253.8122548.0112055.018393316224

ZwevegemDeerlijk HSE B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000