Avanti Heren – Wevelgem-Moorsele A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2819202895Winst
Holstra Wings A1120121558Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
16 feb 2020 11:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“Het klasseverschil blijft elke week immens groot”

Na twee wedstrijden op verplaatsing, nog eens thuis in onze Sport-Vlaanderen-arena waar we Wevelgem-Moorsele mochten bekampen – een ploeg, die in 2020 een 1 op 5 liet optekenen, doch ook wat ervaring (D’hooge, Ghekiere, Denoyel) in haar rangen heeft. Helaas zagen we dat ze voor deze wedstrijd slechts met 7 spelers waren afgezakt.
Wij danken hierbij ook de “schenker van de wedstrijdbal – Jan De Ruyter – Immo Acasa”

 

Starting 5 : Dries – Sam – Wim – Kristof – Jeroen : 
In een wedstrijdbegin dat wat slordig begon aan onze kant, was het Wevelgem-Moorsele dat als eerste op voorsprong kwam, maar Wim & Jeroen (bezig aan een sterke wedstrijd) brachten al snel orde op zaken (van 0-2 naar 12-2) tegen een tegenstander, die zoveel als mogelijk de 24 sec.speelde en mikte op hun driepuntshots. Sam – Dries (in the bucket efficiënt uitpakkend) en Jeroen dreven het tempo vervolgens nog wat op en na het 1-ste quarter stond er al een verschil op het bord : 28-11.

Dat je in basket nooit mag verslappen in defense, was de eerste 3 minuten van het 2-de quarter duidelijk : met drie bommen na elkaar kwam onze tegenstander plots terug tot 32-22, niet dat er al paniek in onze rangen sloop maar toch …… Opnieuw Dries – Jeroen (met onze eerste bom van de wedstrijd) – Sam (bom tegen hun zone) & Niels bouwden de marge voor de rust echter terug uit naar 47-31.

Als je maar met 7 spelers dit Avanti komt bekampen,moet je op een bepaald moment fysisch toch wel eens plooien, wat ook gebeurde na de rust. Met scores van Wim – Jeroen (die op snelheid niet af te stoppen was) – Jens – Dries (met een dunk) & Sam mochten we het laatste quarter zonder problemen ingaan met : 67-43.

Het laatste quarter bleef Wevelgem-Moorsele wel met inzet “sportief” meespelen, maar op alle vlakken moest het toch de duimen leggen tegen onze Avanti Knights, die met scores van Sam – Jens – Wim – Thomas (bom) – Niels – Jeroen een 40-puntenbonus op het bord brachten (91-51) . Na een time-out gunde coach Werner “Manu & onze U-16-youngsters Quinten en Bas” nog wat spelgelegenheid en met vrijworpen van onze tegenstander werd ook deze wedstrijd terug met een groot verschil winnend & verdiend afgesloten : 95-58.

Dat Koksijde in het weekend zijn thuiswedstrijd verloor, maakt dat we nu al 5 wedstrijden bonus hebben en iedereen, die al de kalender heeft bekeken, weet dat zondag 8 maart 2020 al dient aangestipt te worden als “vrij houden voor…….”
Volgende week zaterdag – op verplaatsing naar Knokke-Heist – 22/02/2020 – 20.30 uur. S.V.

 

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Thomas Ingelbrecht31010.01250.0000030110
4Quinten Van Herreweghe01000000000100010
7Jens Rappé11144100.01520.00002121100
8Sam Allemeersch20171353.82728.6000129020
9Kristof Vandenkerckhove231250.0010.0000040000
9Bas Vanhauter00010.0000000000010
11Niels De Boysere321520.00001250.0242020
12Jeroen Baele22191275.011100.011100.0120300
16Emanuel Verhaeghe02000000000000010
17Dries Rotsaert17181361.50001250.0492210
18Wim Dobbelaere17371070.0040.03475.0546210
 Totaal9516376160.752025.06966.71640209100

Holstra Wings A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000