Avanti Heren – Sijsele B

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge1919232283Winst
Basket Sijsele B1112131955Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
19 jan 2020 11:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“Met respect voor onze tegenstanders een 3 op 3 thuis”

Onze derde thuiswedstrijd op rij, ditmaal tegen onze buren van Sijsele Two – met hun One, die momenteel met wat pech heeft af te rekenen en bijgevolg ,met een zeer jeugdige ploeg was afgezakt naar Sport Vlaanderen. Wedstrijdbal geschonken door “House of Feet” waarvoor dank.

Starting 5 : Dries – Sam – Wim – Kristof – Niels D. :
Reeds van bij het begin van de wedstrijd zagen we dat onze Knights niet echt onmiddellijk bij de les waren, zowel in defense als in offense. Sijsele opende na 1.20 min.met een bom, Wim maakte gelijk en pas na een bom van Wim, vrijworpen van Dries en een interceptie van Niels D. konden we een klein kloofje slaan : 10-5. Sijsele bleef mikken op hun 3-puntshots, verdedigde strak en wij speelden te slordig en geraakten niet echt in ons tempo. Eénmaal we ook Dries in the bucket konden bereiken – hierbij gesteund door Wim liepen we wat verder uit en dunkte Sijsele de stand : 19-11 op het bord.

Het tweede quarter zo wat hetzelfde spelbeeld en dito scores. Lexie (met twee bommen) maakte er wel 25-14 van maar doordat onze jeugdige tegenstander bleef knokken in elk duel, kwamen ze opnieuw eventjes terug tot 25-17 (na 3.43 min.). Dries – Jeroen – Kristof en Wim deden ons de rust bereiken met : 38-23.

Na de rust zagen de thuissupporters eindelijk wat ze “gewoon zijn en wilden zien” : onmiddellijk druk zetten in defense, het tempo opdrijven en we zagen de score in één ruk evolueren van 38-23 naar 47-27 dankzij scores van Niels D. – Dries – Jens en Wim.Na 5.15 min. probeerde hun coach met een time-out het tij nog wat te keren, maar de kloof was definitief gemaakt. Sam – Dries – Jens – Niels D. & Wim toonden wie de enige en echte leider in 1-ste provinciale is : 61-36.

Het laatste quarter zagen we dat de druk in defense van in het 3-de quarter opnieuw wat weg was en de wedstrijd kabbelde naar zijn einde met scores van Kristof – Jeroen – Wim en Sam. In het slot van de wedstrijd gunde onze coach de twee U-16 youngsters Quinten en Bas nog wat spelgelegenheid en het was tenslotte Bas (alstublieft ma en pa), die met twee vrijworpen op 37.2 sec. van het einde de einduitslag : 83-55 op het bord bracht.

Als we eerlijk zijn, moeten we durven stellen dat dit één van onze mindere wedstrijden was, maar niettemin blijven we nog altijd “ongeslagen” en “dat moet je verdienen – elke week” !

Volgende week zondag 26/01/2020 – op verplaatsing naar Poperinge. S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Thomas Ingelbrecht00010.0000000021010
4Quinten Van Herreweghe00000000000010010
7Jens Rappé623475.0010.0000310110
8Sam Allemeersch532450.0070.01250.0067020
9Kristof Vandenkerckhove823650.00002450.0512110
14Bas Vanhauter20000010.022100.0000000
10Alexander Albrecht600002450.0000012310
11Niels De Boysere713560.0010.01250.0122300
12Jeroen Baele1415771.400044100.0020220
16Emanuel Verhaeghe00000000000000110
17Dries Rotsaert15261637.50003475.05103035
18Wim Dobbelaere2035955.62633.34580.0134351
 Totaal8314275251.942020.0172373.915292114186

Basket Sijsele B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000