Avanti Heren – Racing Brugge B

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge3115212289Winst
Racing Brugge B201791157Verlies

Sporthal

Oostkamp De Valkaart
Albrecht Rodenbachstraat 42, 8020 Oostkamp, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
13 okt 2019 13:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“Avanti Knights – “krak” in het basketbal van de Brugse regio”

Spijtig genoeg konden we deze Brugse basketbalderby niet beslechten in onze thuisbasis, maar niettemin moesten we gaan voor de “5 op 5” in onze reeks, na enkele geslaagde bekerwedstrijden. Met de wedstrijdbal – geschonken door Dr.Nicolas Müller – “Krak van Brugge” en al jaren ijverend voor de Mug-heli, konden we eraan beginnen tegen Racing Brugge B – gestart in deze competitie met een 2 op 4.

Starting 5 : Niels D. – Dries – Niels V. – Wim – Sam : 
Al na 9 sec. kon Sam onze eerste punten scoren, maar onmiddellijk kregen we een bom tegen. Wim – Dries – Niels V. maakten er al snel 11-3 van en een jeugdig Racing Two kon blijven aanklampen tot 13-7. Sam – Wim – Niels V. begonnen vervolgens – vnl.inside wat door te drukken en wanneer ook Dries hen inside een handje hielp konden we het 1ste quarter afsluiten met 31-20. 

Over het 2de quarter konden we niet echt tevreden zijn : onze afwerking in het begin was niet goed en na 4.15 min. kregen we een “droge 0-9”  (31-29) tegen een gretige jeugdige tegenstander, die plots voelde dat hun moment was gekomen om tegen dit ongenaakbare Avanti wat weerwerk te bieden. Niels V.& Dries deden ons opnieuw uitlopen naar : 36-29, maar ons pijnpunt van vele wedstrijden is dat we te veel gemakkelijke bommen tegenkrijgen en Racing hierdoor opnieuw terug kon aanklampen : 38-35. Sam – Dries & Niels V. deden ons gelukkig rusten met de stand : 46-37.

Na de rust zou het er dus op aankomen om de “focus te houden op onze defense” en te tonen dat we – met de kwaliteit van dit team- van niemand schrik moeten hebben. Dries – Niels V. – Sam gaven er een “lap op” (56-39) en we zagen een tegenstander, die blijkbaar al het goede dat ze getoond hadden voor de rust niet meer kon bevestigen. Gezien onze intensiteit in defense ook al wat hoger lag werd het verschil – dankzij scores van Dries – Wim – Niels V. en Sam (o.a.met een bom) almaar groter : 67-46.

Het laatste quarter bevestigde de ingevallen Jens het klasseverschil tussen beide teams en Niels V. – Manu & Jeroen schonken onze Knights opnieuw een ruime & verdiende overwinning : 89-57.

Volgende wedstrijd : op verplaatsing – vrijdag 18/10/2019 – 21.00 uur : Wevelgem  Moorsele – Avanti Knights. S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele2428988.91250.05683.3153263
14Sam Goes00000000000010020
5Thomas Ingelbrecht00000000000011220
7Jens Rappé702366.711100.0000040020
8Sam Allemeersch20271258.31425.03475.0074330
9Kristof Vandenkerckhove00010.0000020.0020002
11Niels De Boysere00020.0020.0020.0021111
12Jeroen Baele631250.000044100.0012360
16Emanuel Verhaeghe2011100.0000000000000
17Dries Rotsaert19181266.70003475.0830022
18Wim Dobbelaere1132450.01425.04850.0183040
 Totaal8911294663.041330.8193063.310341411288

Racing Brugge B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5723000000000000000