Avanti Heren – Poperinge A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge30242721102Winst
Poperinge HSE A1614162369Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
29 sep 2019 11:00 1e Provinciale Heren A 2019-2020

Samenvatting

“4 op 4 – leidersplaats in 1-ste provinciale met de steun van het rode Avanti-thuislegioen”

BBC Poperinge (met slechts 8 spelers door gekwetsten, afwezigen) was onze volgende tegenstander in de competitie : eerste thuiswedstrijd in een meer dan gevuld “Sport Vlaanderen” en met de wedstrijdbal geschonken door : Ostend-Bruges Airport – waarvoor dank : 

Starting 5 : Jeroen – Dries – Niels V. – Sam – Wim.
Na 12 sec. was het Wim met een tip-inn, die bij ons de score opende tegen een tegenstander, die zeer klein was gestart. Desondanks begon ook Poperinge sterk aan de wedstrijd met twee bommen (4-6), maar met scores van Sam – Wim – Jeroen – Dries – Niels V. gaven we een eerste prikje (17-8). Poperinge kreeg de kans om in ons spoor te blijven, maar met 0 op 4 vrijworpen lukte dat niet echt. Wij begonnen wat meer druk in defense te steken en Niels D.(pas ingekomen) – Niels V. – Wim (bom) – Kristof & Sam (bom) toonden hoe sterk dit Avanti momenteel is – stand na 1-ste quarter : 30-16.

Ook het 2-de quarter was dit Avanti Knights niet te stuiten : Wim (in rebound en met een bom) – Sam – Dries (die telkenmale feilloos zijn vrijworpen omzette) en Jeroen deden de score almaar verder uitlopen (42-20). Poperinge probeerde wel, maar tegen de collectieve acties van onze Knights was niet veel te beginnen. Wanneer ook Lexie nog eens met een bom uitpakte – Dries met een haakworp demonstreerde en Kristof met vrijworpen de ruststand 54-30 vastlegde, was het na de rust eigenlijk opnieuw uitkijken naar de century-score – zonder meer.

Na de rust was het Jeroen (bezig aan een sterke wedstrijd na ook vorige wedstrijd in de Beker van Vlaanderen te hebben bevestigd), die na 15 sec. de score opende. Dries – Niels V. (Niels-time in dit derde quarter) – Wim – Niels D. – Lexie en Kristof duwden almaar verder door : 81-46.

Het 4de en laatste quarter was het opnieuw gewoon – net als in Sijsele – uitkijken naar hoe/wie de century zou scoren. Niels V – Sam – Thomas – Jens & Ruben brachten de score op 93-60 en naar het slot toe was het de wedstrijd beëindigen met “d’oede garde” zoals ze zo mooi zeiden in de tribunes en was het opnieuw Manu, die de eer had om de century en de eindscore 102-69 op het bord te brengen.

Na de wedstrijd werden de nieuwe spelers nog eens knap voorgesteld en kon iedereen meer dan tevreden huiswaarts of naar “Extra Time” na een opnieuw genietbare game. “Vandaag is Rood – de kleur van Avanti ……..”

Ook de sponsors (levensbelangrijk in de sport) werden vandaag – in een afzonderlijke ruimte van harte bedankt – “No Sponsor – no game !”

Volgende wedstrijd : Beker van Vlaanderen – zaterdag 05/10/2019 – tegen de ongeslagen leider in top division 2b – Kontich Wolves : plaats van afspraak : Riderfort – Ruddervoorde ! S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele20361250.02540.02366.7213610
5Thomas Ingelbrecht2111100.0000000010011
7Jens Rappé4422100.0010.0000101001
8Sam Allemeersch18361154.52540.0010.0145520
9Kristof Vandenkerckhove622540.0010.02366.7412022
10Alexander Albrecht31010.01425.0000201110
11Niels De Boysere613475.0000000013100
12Jeroen Baele1114580.0020.03475.0132000
15Ruben De Bock201250.0010.0000110000
16Emanuel Verhaeghe4122100.0000000010010
17Dries Rotsaert1113650.00005683.3230022
18Wim Dobbelaere1542450.02450.05955.6423312
 Totaal10222325558.272330.4172665.418182016118

Poperinge HSE A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000