Avanti – Gistel E

Resultaten

TeamEindscoreUitslag
Avanti Brugge Heren 4e Prov. 2016-1799Winst
Gistel Oostende Duva Fruit HSE E53Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
23 apr 2017 11:00 4e Provinciale Heren A 2016-2017

Samenvatting

Avanti A – Gistel Oostende E : 99-53

Laatste competitiematch tegen een ploeg met enkele jonge talenten.
Geen 100 punten, we waren natuurlijk te veel gewoon gedurende het seizoen ; en een tegenstander die vocht voor wat het waard was.
We hebben een mooie reeks neergezet in de competitie, hebben Avanti Brugge terug op de kaart gezet en konden reeds in ons eerste seizoen aan klanten (supporters) binding doen, waarvoor dank.

Avanti Brugge Heren 4e Prov. 2016-17

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Frederik De Jaegher120600000000000000
5Steven Vandenkerckhove50100000300000000
7Jens Rappé160600100100000000
8Daan Chielens120400000400000000
9Kristof Vandenkerckhove100300100100000000
10Alexander Albrecht2005000001000000000
15Stijn Verhulst50200000100000000
16Emanuel Verhaeghe190800000300000000
 Totaal99035002002300000000

Gistel Oostende Duva Fruit HSE E

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
530000000000000000