Avanti Brugge – Wielsbeke A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2227171886Winst
Wielsbeke Heren A2016111766Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
7 apr 201911:002e Provinciale Heren A2018-2019

Samenvatting

“Promotie naar 1-ste provinciale is een feit , nu nog volgende week met het rode Avanti-legioen naar Iebac Ieper voor de titel”

De twee beste ploegen in “offense” tegen elkaar – Gistel Oostende dat moest winnen tegen K-Basketteam Kortrijk , verkiezing van de MVP – een schitterende barbecue en de wedstrijdbal geschonken door “Brasserie De Gilde – Oude Burg17 – 8000 Brugge : benieuwd naar het eindresultaat ?

Starting 5 : Kristof – Daan – Jeroen – Maarten – Lexie
Na 29 sec. opende Jeroen voor ons de score, Wielsbeke maakte gelijk, Daan & Lexie zorgden elk met een bom voor 8-4 en dankzij vrijworpen kwam onze tegenstander na 2.55 min. opnieuw terug tot 8-8. Wielsbeke – gecoacht door JL Staelens – probeerde vanaf aanvang van de wedstrijd door zich “in zone” terug te trekken om de schade te beperken, wat hen bij het begin ook aardig lukte. Dankzij scores van Maarten & Jeroen bleven we in de wedstrijd , maar tegen hun kleinere spelers lieten we wat te veel toe in defensieve rebounds en bleven zij mee doen met als resultaat : 22-20 na het 1-ste quarter.

Pas vanaf het 2-de quarter zagen we onze Knights strijden voor wat ze waard waren. Onze spelers ook inside aanspelen tegen een zone was de boodschap en dankzij Jens en een bom van Thomas liepen we opeens 33-25 uit. Onze coach zorgde met enkele wissels voor een onuitgegeven vijftal (bewijs dat in basket iedereen belangrijk kan zijn !) en met scores van Manu – Maxim – Ruben stond er opeens een mooie bonus op het bord (45-30). Ook onze afscheidnemende “Fredje” zorgde met twee vrijworpen voor de rust voor de verdiende voorsprong : 49-36.

Na de rust zagen we dat Wielsbeke “bleef in zone spelen”, zij met 0 op 2 vrijworpen begonnen en wij nooit meer in de problemen kwamen. Maarten – Jens & Daan (met een NBA-move) diepten de score verder uit naar 62-42 en onze veteranen Lexie & Manu zorgden ervoor dat we het laatste quarter ingingen met de stand : 66-47.

Het laatste quarter was het enkel nog genieten op alle vlakken, indachtig dat Gistel moest winnen tegen Kortrijk om de titel voor ons binnen te halen. Jeroen – Manu – Thomas – Daan & Ruben zorgden voor een mooie en verdiende eindscore 86-66 tegen een verdienstelijke tegenstander, die zich verweerde maar tegen de titelfavoriet duidelijk te kort kwam. Helaas won Gistel Oostende niet, maar dit kon de pret na de wedstrijd niet bederven.

Nog één wedstrijd in de competitie – zaterdag 13/04/2019 om 20.15 u. : op verplaatsing naar Iebac Ieper (knokkend om zich in 2-de provinciale te handhaven) : met de autocar, met de auto, met de fiets, te voet (ook wij denken aan het milieu) : met zijn allen vanuit Brugge richting Ieper : laat ons het opnieuw schitterende seizoen op een mooie manier afsluiten – Let’s Go Avanti” ! S.V.

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher22010.000022100.0000000
5Thomas Ingelbrecht541520.011100.0020.0244240
6Maarten Van Iseghem12144100.01714.311100.0033000
7Jens Rappé1213742.9020.06785.7591101
8Daan Chielens6311100.01250.01250.0372010
9Kristof Vandenkerckhove02010.0000000360201
10Alexander Albrecht5211100.01911.1000023020
12Jeroen Baele2137977.81425.044100.0137010
14Maxim Bille420001333.31250.0012010
15Ruben De Bock914580.0010.011100.0140100
16Emanuel Verhaeghe1015683.3000020.0160000
 Totaal8622264065.062920.7162369.6164522692

Wielsbeke Heren A

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
661615006001800000000