Avanti Brugge – Olympos Marke A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge30262224102Winst
Marke HSE2112151058Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
19 aug 201811:00Beker West-Vlaanderen2018-2019

Samenvatting

“Nog altijd in de voorbereidingsfase en nog drie weken tijd voor de start van de competitie”

Tweede poulewedstrijd in de Beker – tegen 3-de prov.Olympos Marke (met een bonus van 5 ptn.) : onze lidkaarten van “D’Orde” konden reeds aangekocht worden voor 20 Euro, Hoofd-Ridder Kurt deed zijn intrede met de megafoon en wij begonnen de wedstrijd met :

Starting 5 : Lexie – Kristof – Jeroen – Maxim – Niels

Na 2.53 min. spelen was de bonus van Marke weggewerkt door scores van Maxim – Lexie en Kristof (9-7). Vanaf dat moment zagen we dat het spel op en af ging tegen een jonge en gretige tegenstander (iets, waar we dit seizoen wel eens meerdere malen zullen mee te maken krijgen in onze reeks). Ondanks scores van Lexie – Niels en Jeroen bleef Marke snel, vrank en vrij meespelen ; kregen ze te veel tijd voor hun shots en bleven ze gelijke tred houden tot 17-17. Vanaf dan begonnen wij eindelijk wat door te duwen en brachten Jeroen – Daan en Manu ons naar 30-21.
Het 2-de quarter brachten Thomas V. en Daan ons naar 34-23,maar opnieuw kwam Marke dichterbij tot 34-27 – met te gemakkelijke tegenscores. Thomas I. – Lexie (bom) – Maxim (bom) – Daan (bom) gaven ons hierop opnieuw wat meer ademruimte (51-38) en uiteindelijk deden Kristof – Niels en Maxim ons rusten met 56-33 (met hun 5-punten voorgift eigenlijk : 56-28).
Na de rust zou het er dus opnieuw op aankomen om deze wedstrijd als oefenpartij te gebruiken en iedereen spelgelegenheid te geven – om op elkaar ingespeeld te geraken. Maxim opende opnieuw met een bom, Thomas V. en Manu brachten voor de eerste keer een 30-puntenbonus op het bord (66-36 met nog 5.50 min.) en Marke kon niet meer hetzelfde spel ontwikkelen als in het 1-ste quarter. Door scores van Jeroen – Niels – Thomas I.- en Manu bleven we de 30-puntenbonus behouden om het laatste quarter in te gaan : 78-48.
Het laatste quarter ging onze bonus zelfs naar 40 punten dankzij scores van Daan – Lexie – Thomas I.- Kristof en Fredje (90-50). Wie zou de century scoren : jawel – opnieuw onze nieuwkomer Jeroen.
Eindstand: 102-58

Als we de wedstrijd samenvatten, kunnen we zeggen dat we goeie dingen hebben gezien, maar ook minder goeie, maar dit maakt nu éénmaal deel uit van een voorbereidingsfase.
Collectief blijven werken, met 100 % inzet en het komt wel goed – we hebben toch maar opnieuw met 44 punten verschil gewonnen – zonder Maarten en zonder Jens !

Nog twee oefenwedstrijden tegen 1-ste provincialers en nog één poule-bekerwedstrijd tegen een 4-de provincialer (Poperinge) en de competitie kan echt beginnen ! S.V.

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher201425.0000000000100
5Maxim Bille1512450.03650.022100.0132310
6Thomas Vandaele5322100.00001425.0311300
8Daan Chielens922633.31520.022100.0525200
9Kristof Vandenkerckhove11251338.500011100.0580222
10Alexander Albrecht1824580.02825.044100.0121200
11Niels De Boysere8131030.0020.02450.0322040
12Jeroen Baele1815862.52366.722100.0216221
14Thomas Ingelbrecht903742.9030.03650.0540250
16Emanuel Verhaeghe713742.90001250.0421210
 Totaal10213306645.582729.6182766.729251819153

Marke HSE

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
00000000000000000