Avanti Brugge – Langemark A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2028222393Winst
Langemark HSE A1316171864Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
21 okt 201811:002e Provinciale Heren A2018-2019

Samenvatting

“Tegen de hekkensluiter, die zich op alle “manieren” heeft verweerd – is het moeilijk om van een mooie wedstrijd te spreken”

Avanti Brugge Knights – een ploeg, die de promotie als ambitie heeft – tegen de laatste in de stand, op papier mocht dat géén problemen opleveren.
Met de schenker van de wedstrijdbal : Old Steamer Zeebrugge en onze starting 5 : Kristof/Lexie/Maarten/Niels & Jeroen en we konden eraan beginnen :

Opnieuw gesteund door een talrijk publiek (met een kleine uitbundige “Europese delegatie”) zette onze cap Lexie al na 12 sec. onmiddellijk de toon met een bom. In een wedstrijd, waar veelvuldig fouten werden gemaakt (en dan kijken we vooral naar onze tegenstander, die op alle manieren het spel probeerde te blokkeren) kenden onze Knights toch een moeilijk begin. Niels & de ingekomen Manu maakten er 7-3 van, maar Langemark kwam terug tot 7-6. Wij speelden bij momenten een beetje te nonchalant, onze afwerking was niet prima te noemen en het duurde een tijdje vooraleer de wedstrijd echt openbrak. Maarten (assist Thomas) – Thomas (bom) – Manu & Wouter maakten er 16-10 van, maar Langemark kwam toch terug tot 16-13. Opnieuw Manu en Maxim (vrijworpen) deden ons uitlopen naar 20-13.
In het 2-de quarter bleef onze tegenstander aanklampen tot 20-16, maar beetje per beetje zagen we onze Knights “hun rug rechten” en liepen we stelselmatig wat uit. Maxim (bom) – Wouter (die gelukkig nog beide armen had na de wedstrijd) & Lexie (met een shownummertje) brachten ons naar 31-21. Langemark bleef maar agressief verdedigen en hun nrs.13 & 14 hielden zich hierbij duidelijk niet in – met foutenlast tot gevolg. Wouter (vrijw.) – Manu & Niels gaven ons eindelijk een beetje ademruimte (39-27). Manu (2 keer naéén goed aangespeeld) – Jeroen (vrijw.) en Kristof (bom) deden ons rusten met 48-29.

Na de rust brachten Maarten – Manu – Lexie & Jeroen ons naar 56-35 en was het nu de “exotische muziek van onze house-dj of wat”, maar plots kon alles bij onze ploeg. Jeroen – Lexie – Wouter – Niels & Thomas bleven scoren en we konden het laatste quarter ingaan met de stand : 70-46.
Wanneer Maxim het laatste quarter startte met een rebound, hierop nog een bom afvuurde en ook Fredje & Jens (het moet deugd gedaan hebben voor hem om nog eens wat minuten te hebben meegepakt) gaven ons een 31-punten bonus (79-48). Jens (bom) – Maxim – Jeroen – Kristof – Maarten & Niels deden ons de wedstrijd afsluiten met de verdiende eindstand : 93-64.

Verdiende overwinning, maar laat ons eerlijk zijn : bij momenten zagen we te veel slordigheden, die met een tegenstander hogerop in de stand meer zouden afgestraft worden !

Met de volgende competitiewedstrijden – 01/11 naar K-Basketteam Kortrijk – 04/11 naar Gistel Oostende C staan twee moeilijke en belangrijke verplaatsingen op de kalender, waar we eens te meer rekenen op ons rood-wit Avanti-legioen. Voor de bekerwedstrijd tegen Koekelare (1-ste prov.) : hou onze website in de gaten !

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher20050.000022100.0110010
5Thomas Ingelbrecht750001250.04666.7122300
6Maarten Van Iseghem612633.3030.022100.0000120
7Jens Rappé63010.01250.03475.0150000
9Kristof Vandenkerckhove6411100.011100.01333.3392310
10Alexander Albrecht1003475.011100.011100.0023200
11Niels De Boysere8241040.0010.0000246352
12Jeroen Baele942450.00005683.3145020
14Maxim Bille1422633.32366.744100.0211020
15Wouter De Wilde1223475.01250.03475.0142112
16Emanuel Verhaeghe13266100.00001250.0041020
 Totaal9325234748.971546.7263476.512362213164

Langemark HSE A

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
00000000000000000