Avanti Brugge – Kortrijk Sport

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2720191581Winst
Kortrijk Sport HSE C131113643Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
27 jan 2019 16:00 Beker West-Vlaanderen 2018-2019

Samenvatting

“Duidelijke revanche voor de verloren competitiewedstrijd”

 Met het uitermate spannend competitieverloop, zou men nog durven vergeten dat we ook voor de bekercampagne nog altijd in de running zijn voor het finaleweekend. Volgende hindernis was Kortrijk Sport C – waar we in de competitie nog een spijtige nederlaag leden. Dat Kortrijk Sport C niet echt geïnteresseerd was om een ronde verder te gaan, was duidelijk : ze waren met slechts 7 spelers afgezakt, maar ook wij misten enkele kernspelers (Jens, Maarten, Daan, Fredje). Ook in Oostkamp konden we rekenen op een trouwe matchbalschenker, ditmaal : DRI (Delta Rubber Industries) – Kustlaan 180 – 8380 Zeebrugge.

 Starting 5 : Jeroen – Kristof – Manu – Niels & Lexie :
Kortrijk – met weinig gestalte begon met twee bommen , Lexie & Manu konden tegenscoren (4-6) en ook Jeroen pakte uit met een bom (7-6). Met een vrijworp kwamen zij nog terug gelijk : 7-7 en dat was het dan – voor onze jeugdige tegenstander. Uit noodzaak ging onze tegenstander al snel in zone, maar veel hielp dit niet want Lexie en Jeroen pakten elk opnieuw uit met een bom, en Manu (goed bediend door Niels) maakte er 15-9 van – halverwege het 1-ste quarter. Ook wij pakten uit met onze zone, Lexie bleef bommen afvuren en Manu & Ruben maakten er 27-13 van – op het ritme van de “Avanti-vlaggetjes”.

Het 2-de quarter begon Kortrijk met 0 op 2 vrijworpen, na 1.32 min.kregen ze opnieuw vrijworpen (27-15) en bij ons werd het wat slordiger. Pas wanneer ook Ruben begon te scoren stond het (met nog 5.04 min.) plots 32-17. Maxim – Niels (die ook al diverse assists had afgeleverd) & Jeroen zorgden onder hun drieën voor de verdiende ruststand : 47-24 met een tegenstander, die ook al in foutenlast begon te geraken.

Na de rust begon Maxim met twee bommen na elkaar en ook Lexie zette er nog ééntje tegen (58-33 – nog 5.16 min.). Omdat we zelf in defense de teugels wat losser lieten, gunden we onze tegenstander ook nog iets en zij mochten nog even terugkomen tot 59-35. Jeroen – Niels (met een dunk – daarvoor komen de toeschouwers naar de zaal – genieten) en Thomas deden ons het laatste quarter ingaan met 66-37.

Het overwicht van onze ploeg was te groot, dus was het laatste quarter er opnieuw ééntje van “spelen en laten spelen”. Ruben – Maxim – Niels – Lexie en Thomas brachten de verdiende eindstand : 81-43 op het bord.

Met een groot aantal genodigden van onze trouwe partner “Callant”, onze house-dj My en D’Orde, die opnieuw voor de “Avanti-vlaggetjes” hadden gezorgd, was het ook opnieuw genieten van de typische Avanti-sfeer – het blijft uniek in provinciale – dankjewel supporters !

  • Volgende ronde :  kwartfinale Beker v.W.Vl. : op verplaatsing naar Zwevegem Deerlijk B (momenteel 5-de plaats 1-ste provinciale).
  • Competitie : volgende week zaterdag 02/02/19 – 18.30 uur : RHK Oostende B (4-de plaats) – Avanti Brugge (1-ste plaats) (Koninklijke Stallingen Oostende). S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
5Thomas Ingelbrecht321250.0030.01250.01121000
9Kristof Vandenkerckhove00010.00000004135323
10Alexander Albrecht21133100.04944.433100.0122210
11Niels De Boysere1034850.0010.022100.0146131
12Jeroen Baele1512633.33560.022100.0033210
14Maxim Bille1102366.72728.61425.0032040
15Ruben De Bock15361154.5010.03650.0130220
16Emanuel Verhaeghe613933.3040.0000243000
 Totaal8111214348.893030.0121963.210442210134

Kortrijk Sport HSE C

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
43211400200900000000