Avanti Brugge – Koekelare B

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge Heren 3e Prov. 2017-1834252633118Winst
Koekelare HSE B1313132059Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
14 jan 201811:003e Provinciale Heren A2017-2018

Samenvatting

“Met het dubbel van de punten – klasseverschil tussen de eerste en de voorlaatste blijft groot”

Als men de basketjeugd wil laten proeven van het echte werk in 3-de en 4-de provinciale en men ziet dat onze tegenstander van vandaag slechts met 6 spelers komt afgezakt, dan moeten we toch wel eens beginnen nadenken. Wij daarentegen konden opnieuw 11 krijgers op het blad schrijven – met als motivatie :op ons elan blijven doorgaan en elke wedstrijd aanpakken als voorbereiding op onze verdere bekercampagne.
Starting 5 : Jens – Lexie – Kristof – Niels – Maarten

Met een fel begin bij ons (waarbij Niels – Jens – Maarten en Kristof voor de punten zorgden) en de ene fast-break na de andere kon gelopen worden, stond het (na 4.07 min.) al : 17-4. De bezoekende coach besliste om een time-out te nemen, maar zelfs wanneer onze coach begon met zijn vervangingen door te voeren, bleven wij doordrukken. Onze tegenstander gooide 0 op 4 vrijworpen en Maarten – Maxim – JL – en Daan gooiden de ene bom na de andere binnen : 34-13 na 1 quarter.
Het 2-de quarter bleef Koekelare – door in zone te gaan – hopen om zo weinig mogelijk punten tegen te krijgen, maar met Avanti (dat toch wel over enkele spelers beschikt die vanop afstand kunnen scoren) was dat ijdele hoop. Jean-Luc – Maxim en Daan bleven scoren en wanneer ook Fredje (met vrijworpen en scorend vanaf “zijn zijkantje”) de korf begon te vinden stond het 51-24. Niels – Wouter en Kristof zorgden onder hun drieën voor de ruststand : 59-26.

Na de rust moesten we wat langer wachten vooraleer er werd gescoord, maar Lexie – Niels – Daan (opnieuw met een bom) dreven de score almaar verder op (73-32). Koekelare B deed zijn best, maar fysisch begon het met zijn zessen uiteraard ook door te wegen, begonnen ze wat fouten te maken en konden zij enkel toekijken hoe Maxim – Kristof en Maarten de marge almaar verder uitdiepten (85-39).
Het laatste quarter zagen we bij onze tegenstander soms wat “geniepige frustraties” (zonder al te veel erg) en mochten we ons (op the beats van onze house-dj) opwarmen voor de century. JL – Maarten – Wouter effenden het pad richting 100 en Maxim had prijs (101-40 na 3.20 min.) Moesten we er nu nog voor zorgen dat zij géén 50 punten konden tegenscoren of moesten wij als doel 120 punten stellen ? Allemaal overdreven uiteraard, gewoon ons spel blijven verder spelen en met scores van Wouter – Maarten – Jens – Lexie en Niels de eindstand 118-59 op het bord brengen.
Proficiat Avanti Knights – jullie blijven verder stomen door deze competitie.

Volgende week zaterdag 20/01/18 – 20.00 u. – Brugse derby : ACJ Brugge B – Avanti Brugge – Daverlo Park : Avanti-supporters – iedereen paraat ; we kunnen ons daar eens opwarmen voor de volgende (beker)derby !
Stefaan V.

Avanti Brugge Heren 3e Prov. 2017-18

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher601520.000044100.0011000
6Maarten Van Iseghem2606966.74666.722100.0302220
7Jens Rappé641714.31333.31250.0271210
8Daan Chielens1200004580.0000231110
9Kristof Vandenkerckhove1024580.000022100.04155214
10Alexander Albrecht621250.0020.044100.01211230
11Niels De Boysere14271070.0020.0000152011
5Maxim Bille1032540.02728.6000005110
13Wouter Verhulst903475.00003475.0222000
17Jean Luc Staelens19100061154.511100.0074000
 Totaal11814254753.2173647.2171989.515423410105

Koekelare HSE B

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
00000000000000000