Avanti Brugge – Knokke-Heist B

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge31273128117Winst
Knokke-Heist HSE B104181244Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
28 jan 201811:003e Provinciale Heren A2017-2018

Samenvatting

“Ideale wedstrijden om te roteren met de hele ploeg”

Net zoals 2 weken geleden opnieuw een tegenstander die slechts met 6 spelers kwam afgezakt naar onze thuisarena “Sport Vlaanderen” (heeft men géén zin meer om de zondagmorgen vroeg op te staan of ???).
Met nog twee weken voor de bekerwedstrijd een ideale wedstrijd om te roteren met de hele ploeg.
Bedanken we hierbij ook nog eens de sympathieke nieuwe uitbaters van Café De Reisduif – Lange Rei 30 voor het schenken van de wedstrijdbal !

Starting 5 : Kristof – Lexie – Jens – Niels – Maarten

Na 30 sec.0-2 achter staan, dat zijn we niet meer gewoon. Lexie (bom)-Jens-Maarten en Niels zorgden in korte tijd voor 14-4 – na bij momenten mooi collectief spel. Knokke Two kwam nog terug tot 14-8, in feite doordat we wat te laks verdedigden, maar met nog 4.30 min. in dit quarter schoot onze stoomtrein op gang. Maarten – Kristof en Lexie drukten fenomenaal door naar 31-10 tegen een tegenstander, die de laatste 4 minuten niet meer kon tegenscoren.
Het 2-de quarter zagen we bij ons wel een goeie defense en zorgden Fredje-Daan en Manu voor de stand 43-10 (nog 5.10 min. voor de rust). Dat Knokke Two terug zijn eerste puntjes kon tegenscoren (met nog 3.04 min. voor de rust) dankzij twee vrijworpen was veelzeggend. Wouter-Fredje – Manu-Maarten en Niels zorgden voor de overige punten voor de rust : 58-14.
Na de rust scoorden Manu en Lexie in 30 sec., maakte Knokke in 5 minuten opnieuw maar 2 punten en zorgden Manu – Maxim – Fredje en Lexie verder voor de punten. Pas toen bij ons de verdediging opnieuw wat afzwakte kwam Knokke weer wat terug, maar Kristof – Jens – Maarten en Lexie zorgden voor een bonus van 57 punten verschil (89-32).
Het laatste quarter gingen we al zeer snel boven de 100 dankzij scores van Maarten – Niels – Lexie en Maxim. Wouter – Fredje en Niels brachten de eindstand 117-44 op het bord – duidelijk en meer uitleg hoeft dat niet.

Volgende week zondag opnieuw thuis tegen onze buren uit Sijsele C : laatste wedstrijd voor de bekerpartij van 11 februari.
Stefaan V.

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher12061442.9000000222210
6Maarten Van Iseghem22261060.03650.01250.0112320
7Jens Rappé923742.9010.03475.0273221
8Daan Chielens320001333.3000192310
9Kristof Vandenkerckhove1034666.7010.022100.04136004
10Alexander Albrecht1622366.741330.8000329241
11Niels De Boysere13061442.9020.01425.0316110
5Maxim Bille751333.31250.022100.0105200
13Wouter Verhulst822450.000044100.0420201
16Emmanuel Verhaeghe17088100.0020.01333.3223000
 Totaal11718386955.193030.0142166.723393817117

Knokke-Heist HSE B

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
00000000000000000