Avanti Brugge – Iebac Ieper A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge2822161884Winst
Vk Iebac Ieper HSE A217151366Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd League Seizoen
16 dec 2018 11:00 2e Provinciale Heren A 2018-2019

Samenvatting

“Winst in de laatste thuiswedstrijd van de heenronde”

 Matchbal geschonken door “Vloerwerken Verkinderen – uit Beselare” waarvoor dank.

Iebac Ieper – momenteel knokkend tegen de degradatie en voor het seizoen ook hoger getipt, kwam afgezakt naar onze thuisarena met slechts zeven spelers. Wij hadden uiteraard als doel om de laatste thuiswedstrijd van de heenronde met winst af te sluiten, na het eerder niet meegerekend verlies in Kortrijk Sport.

Starting 5 : Jens – Kristof – Maarten – Niels – Jeroen :
Iebac Ieper begon zonder scrupules aan de wedstrijd, gooide direct (te gemakkelijk) enkele bommen en gelukkig bij ons stond het vizier van Maarten en Jeroen ook al snel  op scherp (8-9 na 2.56 min.). Vanaf dat moment namen wij dankzij Maarten de wedstrijd in handen en na 4.30 min. zag Iebac het gevaar en vroeg onmiddellijk een time-out. Veel hielp dit niet, want Niels – Maarten (bom) – Jens duwden in één ruk door naar 25-11. Opnieuw een bom – 3 vrijworpen en Iebac vond terug de aansluiting (25-17). Ondanks nog een score van Maarten en Maxim, hadden wij in die periode al terug 4 vrijworpen laten liggen, waardoor het scoreverschil na het 1-ste quarter nog maar 7 punten was : 28-21.

Het 2-de quarter zien wij dat Ieper zich met hun “eigen manier van spelen” terug in de wedstrijd probeert te knokken en ondanks scores bij ons van Manu – Jens – Jeroen, blijft Iebac in de wedstrijd (35-29). De laatste drie minuten voor de rust zagen we bij onze Knights dat zij plots de rust roken, want met scores van Jens – Niels – Jeroen – Maarten en met een “flying dunk van Niels” gingen we rusten met 50-38.

Na de rust zagen we bij Iebac – wat we de laatste weken al meer hebben gezien bij onze tegenstanders – dat ze teruggrepen naar “zone” en hierdoor zelfs opeens terugkwamen tot 50-46. Voor ons was het opnieuw wat herschikken om die zone te ontmantelen, maar omdat Iebac ook serieus in foutenlast begon te geraken, voelde iedereen dat de wedstrijd vanaf dat moment aan het kantelen was.Jens – Maarten en Jeroen gaven ons opnieuw een grotere marge : 66-53.

Het laatste quarter zou het er tegen Iebac (met slechts zeven speler) dus gewoon nog op aankomen om verstandig de laatste 10 min. rond te maken, wat we ook deden. Manu – Thomas – Jeroen & Fredje schonken ons een vlotte zege : 84-66.

 

**Volgende week zaterdag – 22/12/2018 – verplaatsing naar Wielsbeke (6-de plaats op 4 punten van ons) met als inzet na de heenronde : bij winst : alleen leider ofwel bij verlies (wat we uiteraard ten allen tijde willen vermijden) met drie ploegen (Avanti – K Basketteam Kortrijk – Gistel Oostende) gedeeld leider worden. Supporters, we hebben jullie nodig in deze uitermate spannende competitie – inschrijven voor de bus is nog altijd mogelijk.

S.V.

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Frederik De Jaegher201333.3000020.0110000
5Thomas Ingelbrecht5411100.01333.3000042120
6Maarten Van Iseghem26255100.05771.41250.0121010
7Jens Rappé2026966.71333.35683.3124001
8Daan Chielens02010.0000000041101
9Kristof Vandenkerckhove03000000020.0151202
11Niels De Boysere913933.31250.0000166111
12Jeroen Baele1847887.51333.31520.0105020
14Maxim Bille13000070.011100.0133010
16Emanuel Verhaeghe32020.0030.03650.0132001
 Totaal8423233860.592832.1112445.883025576

Vk Iebac Ieper HSE A

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
661915006001800000000