Avanti Brugge – Desselgem A

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge28262532111Winst
BBC Desselgem HSE A2211101053Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
16 sep 201811:002e Provinciale Heren A2018-2019

Samenvatting

“Unieke ambiance in 2-de provinciale en in quarters 2-3-4 getoond dat Avanti Brugge wel degelijk wil meedoen voor de promotie naar de hoogste provinciale reeks”

 Eerste thuiswedstrijd in 2-de provinciale : een schitterend kleuren-infoboekje “3-punter” (met vermelding van onze trouwe partners/sponsors), nieuw dit seizoen : een flyer – u aangeboden door D’Orde, voorstelling van de grote “D’Orde-vlag” en unieke ambiance + vlaggetjes-tifo met muzikale ondersteuning van onze house-dj MY : en of dit een boost gaf voor onze spelers ! Daarnaast waren we het ons op sportief vlak moreel ook verplicht om beter te doen dan onze eerste wedstrijd in Eernegem.

Wedstrijdbal geschonken door : Eetcafé De Knotwilg – Oostkerke – waarvoor dank. 

Starting 5 : Maarten-Lexie -Niels – Kristof-Jeroen

Onze tegenstander Desselgem was maar met 8 spelers afgezakt naar onze Sport Vlaanderen-arena maar het weerhield hen niet om de betere start te nemen. Na 1.04 min. stond het 0-4 en bij ons was het enkel Maarten, die kon tegenscoren. Met nog 7.17 min. te spelen stond het zelfs 2-8 en waarom ? : balverliezen, slechte afwerking en veel te laks in defense. Met ook nog een score van Niels (4-8) toch het signaal voor een time-out om alles wat bij te sturen. Niels & Maarten zorgden ervoor dat we met nog 5.45 min.terug in het spoor van Desselgem kwamen (10-12), maar zij bleven vlot afwerken – wij zetten te weinig druk op de bal en het stond 10-18 : het signaal voor onze coach om te beginnen met zijn wissels. Lexie – Niels-Maarten-Thomas I. brachten ons terug in het spel (21-22 : nog 1.46 min.), onze defense werd aangescherpt – ook inside en Maxim & Lexie (beiden met een bom) brachten de stand 28-22 op het bord – eindelijk.

Ook het 2-de quarter starten we scherp : Thomas I. -“the Beast” (met een bom) – Manu & Jeroen (beiden met een knappe drive richting korf) en het stond : 35-24. Plots begon alles te lukken en Thomas & Maxim gooiden elk nog een bommetje ; Desselgem kon (met nog 5.25 min.) nog eens tegenscoren (41-26), maar Jeroen (in zijn typisch schitterende stijl) en zelfs met een “voorzichtig dunkje” bracht hij ons 45-29 voor. Wanneer ook Niels terug begon te scoren en ook Fredje zich terug toonde op het strijdtoneel en Desselgem géén antwoord meer vond op onze druk in defense, konden we verdiend gaan rusten met 54-33.

Na de rust zagen we onmiddellijk dat onze tegenstander het 1-ste quarter alles had gegeven en nog weinig kon inbrengen tegen dit Avanti Brugge. Jeroen – Maxim – Maarten en Kristof dreven de score verder op naar 68-41 (nog 4.15 min.) en Daan – Maxim (met nog een bom) – Manu & Thomas I.deden ons het laatste quarter ingaan met 79-43.

Vooraleer het laatste quarter in te gaan nog eens het signaal om wat ambiance in de arena te brengen met onze “Avanti-vlaggetjes” (uniek in 2-de provinciale : zie ook het filmpje op onze Facebookpagina). Manu – Lexie – Maarten – Thomas I. en Daan deden de score almaar verder oplopen (89-47), “Vandaag is Rood” weerklonk door de boxen en Thomas I.-Daan – Manu & Fredje deden ons dromen van de century. Wanneer het publiek ook nog eens om “good old Jens” schreeuwde, hij op het terrein kwam en met een driepunter het 100-ste punt scoorde, was het hek helemaal van de dam. Fredje – Niels – Lexie – Maxim en Jeroen (met een NBA-bom) deden het thuispubliek genieten van een verdiende overwinning: 111-53.

 

Ook nog een pluim waard : beide scheidsrechters, die vlekkeloos alles onder controle hadden.

Volgende week zaterdag 22-09-2018 om 18.00 u. : verplaatsing naar Oostkamp-Two : derby-topper en ook nu rekenen we op een massale Knights-steun in de Valkaart !

Het bestuur en D’Orde wensen hierbij eveneens iedereen te bedanken voor de ambiance, waarmee jullie de spelers een boost hebben gegeven.

S.V – D’Orde

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher713475.00001333.3111100
5Thomas Ingelbrecht1111333.32366.73475.00371110
6Maarten Van Iseghem1215862.5010.022100.0120210
7Jens Rappé3000011100.0000001000
8Daan Chielens521520.00003560.0422000
9Kristof Vandenkerckhove2211100.0010.0000141120
10Alexander Albrecht1511520.03742.944100.0216230
16Niels De Boysere1627887.5010.022100.0234530
12Jeroen Baele1605683.322100.0000125100
14Maxim Bille1603560.03650.01250.0013110
16Emanuel Verhaeghe813560.00002450.0040000
 Totaal11111305060.0112250.0182669.212233024110

BBC Desselgem HSE A

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
00000000000000000