Avanti Brugge – Black Boy Erpe Mere

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge1915141866Verlies
Erpe-Mere1718142069Winst

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
18 aug 201818:00Oefenwedstrijden2018-2019

Samenvatting

“Zeven moedige Knights verliezen nipt in de laatste 30 sec.”

Onze oefencampagne voor het nieuwe seizoen is duidelijk Oostvlaams getint – met oefenwedstrijden tegen Meetjesland (1-ste prov.), Erpe-Mere B (2de prov.) en nog Sgolba Aalter B (1-ste prov.) op het programma.
Erpe Mere B – op oefenweekend in de regio kwam met 9 spelers afgezakt, wij waren echter maar met 7 (+ Jens, die de opwarming mee deed).

Starting 5 : Maxim – Kristof – Jeroen – Thomas I. – Manu

Het 1-ste quarter ging de wedstrijd gelijk op, konden wij drie bommen scoren en sloten we het 1-ste quarter af met 19-17.
Het 2-de quarter een beetje hetzelfde spelbeeld. In tegenstelling tot de wedstrijd tegen Knokke B kwamen we nu wel uit tegen oudere en meer ervaren spelers en met enkele mooie assists naar elkaar, konden we toch halverwege dit quarter een klein kloofje slaan : 31-26. Hun nr.14 bleef echter “bommen” afvuren, onze inzet was top en bij de rust moesten we slechts één puntje toegeven : 34-35.
Na de rust konden we halverwege opnieuw vijf puntjes uitlopen (44-39), maar fysisch begon het uiteraard wat door te wegen met zijn zeven, onze shots vielen niet meer, we gingen even “in zone”, en Erpe Mere liep terug één puntje uit : 48-49.
Het laatste quarter bleef het spannend en fair. We begonnen in foutenlast te geraken en een gelijke stand zou een mooie en juiste uitslag zijn voor beide ploegen. Het laatste willen we jullie toch niet onthouden : 64-65 (nog 41 sec.), wij krijgen twee vrijworpen (66-65 met nog 31 sec.), door twee ongelukkigheden bij ons komt Erpe Mere met nog 18 sec. : 66-67 voor en ook nog 66-69. Spijtig, maar onze inzet was terug 100 % en we bedanken hierbij ook onze tegenstander die er een mooie en spannende wedstrijd van heeft gemaakt.
S.V.

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher92400000100000000
5Maxim Bille121000400000000000
8Daan Chielens53200000100000000
9Kristof Vandenkerckhove101400000200000000
12Jeroen Baele173700000300000000
14Thomas Ingelbrecht45200000000000000
16Emanuel Verhaeghe91400000100000000
 Totaal66162300400800000000

Erpe-Mere

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
69131800800900000000