Avanti Brugge – Knokke-Heist B (+5)

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Avanti Brugge28262926109Winst
Knokke-Heist HSE B1319161664Verlies

Sporthal

Brugge Sport Vlaanderen
Nijverheidsstraat 112, 8310 Brugge, België

Details

DatumTijdLeagueSeizoen
16 aug 201820:30Beker West-Vlaanderen2018-2019

Samenvatting

“Poulewedstrijden in de bekercampagne ideaal als voorbereiding”

Iedereen, die Avanti de voorbije twee seizoenen heeft gevolgd, weet dat de bekercampagne altijd leuk is om te volgen en aan deze club een extra pigment geeft. Om te kunnen stunten tegen 1-ste provincialers moeten natuurlijk eerst de “verplichte” poulewedstrijden worden afgewerkt, te beginnen met Knokke B (3-de prov.).

Starting 5 : Lexie – Jeroen – Kristof – Maxim – Niels :

De 5-punten bonus van Knokke werd al snel weggespeeld door Niels & Jeroen (na 1.10 min. : 7-5)- beiden een sterke match afgewerkt. Wanneer ook Lexie (bom), opnieuw Jeroen, en Maxim begonnen te scoren en Knokke géén te goeie afwerking kende, stond het al snel 18-7. Hierop kon Knokke twee maal inside te gemakkelijk tegenscoren (18-11 : nog 4.15 min.), maar Niels – Lexie (assist Kristof) – Jeroen en Thomas I.duwden opnieuw wat door naar 26-11. Onze coach had op dat moment al verschillende wissels doorgevoerd en Knokke kon naar het einde van dit quarter nog twee punten scoren : 28-13.

Het jeugdige en enthousiaste Knokke (sommigen amper 16 jaar) startte sterk in het 2-de quarter, na 30 sec. werd het al : 28-17 en met twee vrijworpen zelfs : 28-19, maar dat was dan ook hun laatste wapenfeit. Fredje (twee vrijworpen : met nog 6.45 min.) – Lexie – Niels zorgden in één ruk voor 41-21 (nog 5.05 min.). Voor de rust verdeelden onze twee sterkhouders Jeroen & Niels onder elkaar de punten, scoorde ook Thomas V. nog en dankzij vrijworpen en een NBA-bom on the buzzer scoorde Knokke nog tegen en maakte er 54-32 van.

Na de rust was het de beurt aan Daan – Kristof en Lexie om onze eerste punten te scoren (61-38) tegen een onmondig Knokke, dat hoofdzakelijk nog kon tegenscoren via vrijworpen. In dit 3-de quarter zorgden Jeroen – Niels – Thomas I.- Manu – Thomas V. en Maxim voor onze punten : 83-48 = stand na 3-de quarter.
Uiteraard werd er al terug uitgekeken wie het 100-ste punt zou scoren bij ons, misschien wel één van onze nieuwkomers ? Niels – Thomas I.- Maxim en Jeroen brachten de stand : 97-56 op het bord (nog 4.01 min.), Niels kreeg zijn terechte applausvervanging, Thomas I. zorgde voor 99-58 en met een bom zorgde Jeroen (trakteren heet dat in Brugge) voor 102-60.
Manu – Jeroen – Kristof en Fredje zorgden voor de eindstand : 109-64, alhoewel Knokke met nog 3.1 sec.op het bord en een time-out nog iets probeerde in elkaar te steken, doch ……helaas.

Zonder al te snel te willen vooruitlopen en voor wie nu al geïnteresseerd is tegen wie we uitkomen in de 1/16 Fin. Beker West-Vlaanderen : thuis tegen 1-ste prov.Red Sharks Koekelare !

Bedankt aan de vele trouwe supporters, die op de eerste officiële wedstrijd al aanwezig waren in Sport Vlaanderen – TROTS om zo’n supporters te hebben ! S.V.

Avanti Brugge

# SpelerScorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
4Frederik De Jaegher43100000200000000
5Maxim Bille73200100000000000
6Thomas Vandaele53200000100000000
8Daan Chielens22100000000000000
9Kristof Vandenkerckhove33100000100000000
10Alexander Albrecht150300300000000000
11Niels De Boysere3441100100900000000
12Jeroen Baele244800200200000000
14Thomas Ingelbrecht113500000100000000
16Emanuel Verhaeghe42200000000000000
 Totaal1092736007001600000000

Knokke-Heist HSE B

Scorefout2pt2pt_pog2pt%3pt3pt_pog3pt%vrwvrw_pogvrw%offrbddefrbdasststealbalverlblok
642014003002200000000