ACJ Brugge B – Avanti Brugge

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
ACJ Brugge B252020974Verlies
Avanti Brugge4019231395Winst

Sporthal

Brugge Daverloo Park
Dries 2, 8310 Brugge, België

Details

Datum Tijd League Seizoen
20 jan 2018 20:00 3e Provinciale Heren A 2017-2018

Samenvatting

“Iedereen in de zaal heeft ervan genoten”

We vallen misschien wat in herhaling, maar overal waar het rode Knights-legioen van Avanti (zie foto) op bezoek komt – maakt men er graag een feest van en dat was in Daverlo niet anders. In de Krant van West-Vlaanderen eerder deze week sprak een speler van ACJ B hetvolgende uit : “ik geloof echt dat we ze kunnen kloppen” – meer moesten onze spelers niet horen om er voluit tegenaan te gaan.

Starting 5 : Lexie – Jean-Luc – Kristof – Maarten – Niels

Na de opworp door Koen Bolle, als vertegenwoordiger van reisbureau Maretours uit Sint-Andries, was het ACJ dat als eerste de score opende. Maarten en Jean-Luc (op zijn 43-ste alom tegenwoordig in het 1-ste quarter)brachten ons naar 3-4, ACJ kwam nog eens op voorsprong (7-4) en dat was hun laatste bonus over de hele partij. Maarten – JL en Lexie brachten ons (o.a.met bommen) naar 9-19, ACJ spartelde nog wat terug tot 17-21 (met nog 4.25 min.), maar vanaf dat moment stoomde onze ploeg door en dankzij goeie shotkeuzes en scores van JL – Niels – Maarten – Jens en Daan stond het na quarter 1 : 25-40
.
Wat bij momenten ook al in het 1-ste quarter het geval was, viel ook op in het 2-de quarter : we gaven in defense te veel ruimte aan hun shotters, waarbij ook zij te vaak vanaf de 3-puntlijn hun bommen konden afvuren. Na een maand out te zijn geweest, maakte Manu voorzichtig terug zijn opwachting, kenden we in de eerste 5 minuten wat pech bij de afwerking en kwam ACJ halverwege dit quarter toch wel nog terug tot 38-48. Geen paniek bij ons, want ook Maxim had zijn kanon in stelling gebracht en met steun van Lexie en Maarten konden we gaan rusten met 45-59 (en Kristof die spijtig genoeg al zijn 3-de fout had gekregen).

Na de rust sloegen we onmiddellijk toe dankzij Jens – Lexie en na 59 sec. stond het 47-64. Ondanks verdere scores van Lexie – Jens – Daan probeerde ACJ toch nog aan te klampen tot 57-72 (nog 5.45 min.). In offense begonnen wij wat slordiger te spelen, misten we lay-ups, kon ACJ opnieuw te gemakkelijk en te vaak vanaf de zijkant hun bommen afvuren, maar dankzij scores van Jens – Maarten konden we toch geruststellend het laatste quarter ingaan met 65-82 – wedstrijd normaal gezien al gespeeld.

De eerste 5 min. in het laatste quarter waren aan beide zijden niet echt goed : ACJ maakte in die tijd 1 vrijworp en bij ons was er gelukkig Maxim – die met 2 bommen ons naar 66-89 bracht. De laatste 5 min liep de wedstrijd dan ook naar zijn einde en zorgden Fredje – Niels (met een dunk) voor de verdiende eindstand 74-95 : een stand waar iedereen die van basket houdt tevreden mee kon zijn en waarbij iedereen in de zaal had genoten.

In een verkiezingsjaar nog een kleine boodschap : naast voetbal is er ook nog basketbal dat leeft in onze Brugse regio – getuige de vele toeschouwers (ong.300 voor een wedstrijd in 3-de provinciale) die vandaag in Daverlo aanwezig waren !
Ook puik werk van ACJ, die ervoor had gezorgd dat iedereen op een deftige manier (met een zitje) deze wedstrijd heeft kunnen bijwonen.

ACJ Brugge B

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
00000000000000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Frederik De Jaegher432540.0000010.0000010
6Maarten Van Iseghem1703933.32540.05683.3101300
7Jens Rappé2014666.72450.066100.0281101
8Daan Chielens8111100.02366.7000211020
9Kristof Vandenkerckhove04000000020.0672104
10Alexander Albrecht1003650.0020.044100.0033230
11Niels De Boysere611714.31333.31250.0346211
5Maxim Bille1121425.03560.0000013130
16Emmanuel Verhaeghe02040.0000000011000
17Jean Luc Staelens1922633.35955.60001111002
 Totaal9516174835.4153148.4162176.215361910108