Aalter (1e land) – Avanti Brugge

Resultaten

Team1234EindscoreUitslag
Sgolba Aalter182261460Verlies
Avanti Brugge2219291484Winst

Sporthal

Aalter Sportpark
Lindestraat 17, 9880 Aalter, België

Details

Datum Tijd Reeks Seizoen
24 aug 2019 18:30 Oefenwedstrijden 2019-2020

Samenvatting

Oefenwedstrijd tegen een ploeg uit 1e landelijke, waarbij we geen gebruik gemaakt hebben van een voorgift.

Aan de rust stonden de bordjes nagenoeg gelijk, maar in het derde quarter heeft Avanti doorgeduwd (6-29) en daarmee de ruime zege veilig gesteld.
20190824 Aalter – avanti oefenwedstrijd 60-84

Sgolba Aalter

Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
6021000000000000000

Avanti Brugge

# Speler Score fout 2pt 2pt_pog 2pt% 3pt 3pt_pog 3pt% vrw vrw_pog vrw% offrbd defrbd asst steal balverl blok
4Niels Vervaele102000000000000000
5Thomas Ingelbrecht01000000000000000
8Sam Allemeersch111000000000000000
9Kristof Vandenkerckhove14000000000000000
11Niels De Boysere101000000000000000
12Jeroen Baele122000000000000000
14Daan Chielens00000000000000000
15Ruben De Bock30000000000000000
17Dries Rotsaert102000000000000000
18Wim Dobbelaere274000000000000000
 Totaal8417000000000000000